Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

Spirituálne prebudenie – Získaj dôveru vo vlastnú intuíciu | Transformačný retreat

14. septembra |19:00 - 17. septembra |14:00 CEST

399€

SPIRITUÁLNE PREBUDENIE – Získaj dôveru vo vlastnú INTUÍCIU!

Intuícia nám pomáha robiť správne rozhodnutia, chráni nás pred nebezpečenstvom, pomáha nám liečiť sa, keď to potrebujeme. Je mostom k našej duši a k schopnosti žiť život v láske, pokoji, harmónii, súcite a predovšetkým v radosti. Spolu s intuíciou sa prebúdza schopnosť vibrovať na vyššej frekvencii, byť súcitným človekom, vidieť život z nadhľadu a milovať ho so všetkým, čo prináša. V mužsky orientovanej spoločnosti sa však ženy naučili nedôverovať svojej intuícii a nevenovať jej pozornosť. V takomto prostredí sa nerozvinula, je skrytá pod náporom každodenných starostí alebo je využitá len jej časť.

My všetky sme nositeľkami daru intuície. Každá žena sa rodí s týmto darom, je to zámer prírody. Ženy potrebujú dar intuície predovšetkým na to, aby vycítili potreby dieťaťa, ktoré ešte nehovorí. Na septembrovom retreate Spirituálne prebudenie sa spoločne otvoríme schopnosti, s ktorou sa rodíme. Vrátime sa na miesto vysokej intuície, na miesto našich duchovných darov. Získame hlbokú dôveru vo vlastnú intuíciu a múdrosť. Pochopíme, ako sa pohybuje kultivovaná sexualita z nižších centier smerom sem – do miesta, kde sa dá pozdvihnúť na spirituálne schopnosti. Prebudíme svoje 3. oko, svoj prirodzený dar jasnozrivosti a prostredníctvom svojich zmyslov naplno vstúpime do Tu a Teraz.

Štyri dni pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine rovnako naladených žien v krásnom prostredí Šútova. Rezervuj si svoje miesto už teraz!

Cítim, že som našla v živote svoj smer a našla som to, čo chce moja duša. Som síce fyzicky unavená, ale psychicky vyrovnaná a voľná. Moja duša tancuje a pobáda ma k tomu, aby som si pevne stála za touto cestou a nasledovala ju, lebo je správna. Veľmi silné pre mňa bolo počúvať o mojom vlastnom srdci. Netušila som, že je také krásne. Chcelo sa mi smiať a plakať. Posvätná geometria bola pre mňa kľúčová, pretože som dokázala otvoriť dvere klietky a vystúpiť von slobodná a voľná – ako Amazonka – bojovníčka.” Rebecca, 27 r.

“Každá technika mala pre mňa význam a podporovala ma v prehlbovaní svojej témy, ktorá mi tu vystala. Sobotný program bol vyvrcholením všetkého, keď sa preliečila bolesť a mohla nastať oslava večerného rituálu a posvätnosť vzájomnej podpory i sama seba. Veľmi dobre som sa tu cítila, ako medzi sestrami. Meditáreň a prírodné okolie je úchvatné. Určite odporúčam ženám, ak chcete viac uvoľnenia, radosti, energie životnej vo svojom tele i duši.” Eva, 44 r.

Cena za tantra retreat Spirituálne prebudenie je 399 € a je v nej zahrnuté:
 • ubytovanie na 3 noci v Centre Rieka, Šútovo
 • plná penzia na vegetariánsky štýl (štvrtok večera až nedeľa obed)
 • pitný režim (čaj, voda)
 • prenájom celého objektu (ubytovanie, meditáreň, spoločenská miestnosť, plne vybavená kuchyňa, jedáleň, terasa, parkovisko)
 • prenájom techniky a pomôcok
 • hlboké liečivé zážitky a intenzívna práca na sebe v rozsahu cca 30 hodín
 • lektorské vedenie a držanie bezpečného priestoru

Termín

 • Začiatok: štvrtok 14. september 2023 večer o 19h.
 • Ukončenie: nedeľa 17. september 2023 poobede o 14h.

Doprava

Individuálna, prihlásené účastníčky si môžete po uzavretí rezervácií medzi sebou dohodnúť zdieľanie dopravy. Dostupnosť autobusom aj vlakom.

 

PRIHLÁŠKA a podmienky rezervácie:

 • Cena za tantra retreat Spirituálne prebudenie je 399 €.
 • Svoje miesto na retreate si rezervuješ nezáväznou prihláškou. Do 3 dní po odoslaní prihlášky dostaneš podklady k platbe podľa vybraného spôsobu úhrady. Po úhrade sa tvoja prihláška stáva záväznou.
 • V prihláške máš možnosť vybrať si spôsob úhrady, ktorý ti vyhovuje:
  1. plná suma
  2. záloha 150 € + doplatok 249 €
  3. individuálna požiadavka na splátky podľa tvojich možností
 • V prípade tvojej neúčasti, bez zabezpečenia náhrady za seba, bude uhradená záloha 150 € použitá na storno poplatok.
 • GARANCIA SPOKOJNOSTI: V prípade, že nebudeš po skončení retreatu spokojná s jeho kvalitou, dostaneš 100 % uhradenej sumy lektorného späť!
 • Počet miest je limitovaný na 20 žien.
 • Retreat je svojim obsahom vhodný pre všetky ženy, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti.
 • Pred víkendovkou obdržíš podrobné informácie k programu jednotlivých dní, obsahovú náplň ako aj zoznam vecí, čo so sebou.
 • Do konca júna môžeš využiť first moment zľavu 10 % – pri plnej úhrade zaplatíš iba 360 €
 • Nezáväzná prihláška >> KLIKNI a vyber si spôsob úhrady

 

Ako ti práve tantra podporí čakry?

Aktívna, láskavá a pozorná práca s čakrami môže všetky blokády uvoľniť. Tantra ponúka úžasný celostný koncept, metódy a účinné techniky na odblokovanie čakier. Cestu vcítenia a prijatia, akceptovania a následného prepustenia všetkých pocitov, ktoré s týmito blokádami prichádzajú, bez odsudzovania.

Poruchy energetického prúdenia šiestej čakry môžu spôsobiť obavy, strachy, nočné mory a stres. Človek nie je schopný plánovať budúcnosť, odovzdať kontrolu nad udalosťami v živote. Stráca vnútornú dôveru a strnulo manipuluje okolnosťami, vzťahmi, ľuďmi. Vo výsledku to prináša bolesti hlavy, zvonenie v ušiach a zlú náladu. Prebudenie tretieho oka nám daruje dobrú pamäť, veľkú predstavivosť, jasnosť mysle a intuitívne vedomosti, prístup k vnútorným pravdám, umožní nám rozvíjať schopnosť šiesteho zmyslu.

 

Ako prebiehajú tantra retreaty a čo na nich zažiješ?

Transformačné tantra víkednovky sú kľúčom k opätovnému spojeniu s tvojím autentickým JA a k vytvoreniu života plného zmyslu, šťastia a hojnosti. Ako Ženy môžeme výrazne zmeniť tento svet. Je veľmi dôležité, aby sme stelesňovali a vyjadrovali svoje ženské kvality, ako sú žiarivosť, láska, liečenie, intuícia, prepojenosť a tvorivosť. Vďaka transformačným retreatom nielenže zlepšíš svoj život a vzťahy, získaš tiež nástroje, ktoré ti pomôžu podporovať a pomáhať iným pozdvihnúť sa vo všetkých oblastiach života.

Poskytnem ti nástroje na prebudenie divokej, autentickej, surovej nefalšovanej ženskej sily, ktorá sídli v priestore tvojho tvorivého lona. Ak sa cítiš stratená alebo nemáš dostatok odvahy, neboj, nie si sama….

Prvým krokom k vytvoreniu zmysluplného a hodnotného života je urobiť skok. Počas každého retreatu som ti k dispozícii ako mentorka, ktorá ťa ako „pôrodná babica” povedie na ceste k životu, ktorý budeš absolútne milovať! Naučíš sa, ako uviesť svoje zámery a túžby do reality pomocou svojho tela. Spoznáš svoje telo ako nástroj posilnenia aj transformácie. Všetky techniky ktorým sa priučíš, môžeš používať počas celého života, vo všetkých jeho fázach a momentoch. Dodajú ti odvahu vykročiť do sveta so svojím pravým JA a podeliť sa o svoje dary.

Poznatky a poklady z každej víkendovky ťa budú podporovať navždy na tvojej ceste vpred. Vpred k životu v hojnosti, kráse a láske. Láske k sebe samej a k svetu okolo teba. Pomôžu ti nájsť silu ukázať svoju zraniteľnosť a začať žiť život s cieľom.

Bude mi cťou byť tvojou sprievodkyňou na ceste tvojej transformácie.

Barbora Sihelská, lektorka tantry

****
Zmena programu je vyhradená. 2023-09-14

5/5 - (2 votes)

Podrobnosti

Začiatok:
14. septembra |19:00 CEST
Koniec:
17. septembra |14:00 CEST
Cena:
399€
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://bit.ly/SpiritualnePrebudenie

Organizátor

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Telefón:
0918 463 368
Email:
barbora@mysteriumzeny.sk

Miesto udalosti

Centrum Rieka
Šútovo, Slovenská republika