Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Loading Events

« All Events

Prebudenie intuície – Cesta ženy | Retreat na podporu 6. čakry

19. septembra |19:00 - 22. septembra |14:00 CEST

450€
Prebudenie intuície - Cesta ženy | Tantra retreat na podporu 6. čakry

PREBUDENIE INTUÍCIE

Získaj aj ty dôveru vo vlastnú intuíciu! Intuícia nám pomáha robiť správne rozhodnutia, chráni nás pred nebezpečenstvom, pomáha nám liečiť sa, keď to potrebujeme. Je mostom k našej duši a k schopnosti žiť život v láske, pokoji, harmónii, súcite a predovšetkým v radosti.

Spolu s intuíciou sa prebúdza schopnosť vibrovať na vyššej frekvencii, byť súcitným človekom, vidieť život z nadhľadu a milovať ho so všetkým, čo prináša. V mužsky orientovanej spoločnosti sa však ženy naučili nedôverovať svojej intuícii a nevenovať jej pozornosť. V takomto prostredí sa nerozvinula, je skrytá pod náporom každodenných starostí alebo je využitá len jej časť.

My všetky sme nositeľkami daru intuície. Každá žena sa rodí s týmto darom, je to zámer prírody. Ženy potrebujú dar intuície predovšetkým na to, aby vycítili potreby dieťaťa, ktoré ešte nehovorí. Na septembrovom retreate Spirituálne prebudenie sa spoločne otvoríme schopnosti, s ktorou sa rodíme. Vrátime sa na miesto vysokej intuície, na miesto našich duchovných darov. Získame hlbokú dôveru vo vlastnú intuíciu a múdrosť. Pochopíme, ako sa pohybuje kultivovaná sexualita z nižších centier smerom sem – do miesta, kde sa dá pozdvihnúť na spirituálne schopnosti.

Prebudíme svoje 3. oko, svoj prirodzený dar jasnozrivosti a prostredníctvom svojich zmyslov naplno vstúpime do Tu a Teraz. Štyri dni pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine rovnako naladených žien.

 

Rezervuj si svoje miesto už teraz!

 

Cítim, že som našla v živote svoj smer a našla som to, čo chce moja duša. Som síce fyzicky unavená, ale psychicky vyrovnaná a voľná. Moja duša tancuje a pobáda ma k tomu, aby som si pevne stála za touto cestou a nasledovala ju, lebo je správna. Veľmi silné pre mňa bolo počúvať o mojom vlastnom srdci. Netušila som, že je také krásne. Chcelo sa mi smiať a plakať. Posvätná geometria bola pre mňa kľúčová, pretože som dokázala otvoriť dvere klietky a vystúpiť von slobodná a voľná – ako Amazonka – bojovníčka.” Rebecca, 27 r.

“Každá technika mala pre mňa význam a podporovala ma v prehlbovaní svojej témy, ktorá mi tu vystala. Sobotný program bol vyvrcholením všetkého, keď sa preliečila bolesť a mohla nastať oslava večerného rituálu a posvätnosť vzájomnej podpory i sama seba. Veľmi dobre som sa tu cítila, ako medzi sestrami. Meditáreň a prírodné okolie je úchvatné. Určite odporúčam ženám, ak chcete viac uvoľnenia, radosti, energie životnej vo svojom tele i duši.” Eva, 44 r.

Cena za tantra retreat Prebudenie intuície – Cesta ženy je 450 € a je v nej zahrnuté:
 • ubytovanie na 3 noci vo Vila Bela (okr. Banská Štiavnica)
 • plná penzia na vegetariánsky štýl (štvrtok večera až nedeľa obed)
 • pitný režim (čaj, voda)
 • prenájom centra, techniky a pomôcok
 • hlboké liečivé zážitky a intenzívna práca na sebe v rozsahu cca 30 hodín
 • lektorské vedenie a držanie bezpečného priestoru

Termín

 • Začiatok: štvrtok 14. september 2023 večer o 19h.
 • Ukončenie: nedeľa 17. september 2023 poobede o 14h.

Doprava

Individuálna, prihlásené účastníčky si môžete po uzavretí rezervácií medzi sebou dohodnúť zdieľanie dopravy.

 

PRIHLÁŠKA a podmienky rezervácie:

 • Cena za tantra retreat Prebudenie intuície – Cesta ženy je 450 €.
 • Svoje miesto na retreate si rezervuješ nezáväznou prihláškou. Do 3 dní po odoslaní prihlášky dostaneš podklady k platbe podľa vybraného spôsobu úhrady. Po úhrade sa tvoja prihláška stáva záväznou.
 • V prihláške máš možnosť vybrať si spôsob úhrady, ktorý ti vyhovuje:
  1. plná suma 450 €
  2. záloha 150 € + doplatok 300 €
  3. individuálna požiadavka na splátky podľa tvojich možností
 • V prípade tvojej neúčasti, bez zabezpečenia náhrady za seba, bude uhradená záloha 150 € použitá na storno poplatok.
 • GARANCIA SPOKOJNOSTI: V prípade, že nebudeš po skončení retreatu spokojná s jeho kvalitou, dostaneš 100 % uhradenej sumy lektorného späť!
 • Počet miest je limitovaný na 20 žien.
 • Retreat je svojim obsahom vhodný pre všetky ženy, nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúsenosti.
 • Pred víkendovkou obdržíš podrobné informácie k programu jednotlivých dní, obsahovú náplň ako aj zoznam vecí, čo so sebou.

 

Rezervuj si svoje miesto už teraz!

 

Ako ti práve tantra podporí čakry?

Aktívna, láskavá a pozorná práca s čakrami môže všetky blokády uvoľniť. Tantra ponúka úžasný celostný koncept, metódy a účinné techniky na odblokovanie čakier. Cestu vcítenia a prijatia, akceptovania a následného prepustenia všetkých pocitov, ktoré s týmito blokádami prichádzajú, bez odsudzovania.

Poruchy energetického prúdenia šiestej čakry môžu spôsobiť obavy, strachy, nočné mory a stres. Človek nie je schopný plánovať budúcnosť, odovzdať kontrolu nad udalosťami v živote. Stráca vnútornú dôveru a strnulo manipuluje okolnosťami, vzťahmi, ľuďmi. Vo výsledku to prináša bolesti hlavy, zvonenie v ušiach a zlú náladu. Prebudenie tretieho oka nám daruje dobrú pamäť, veľkú predstavivosť, jasnosť mysle a intuitívne vedomosti, prístup k vnútorným pravdám, umožní nám rozvíjať schopnosť šiesteho zmyslu.

 

Ako prebiehajú tantra retreaty a čo na nich zažiješ?

Transformačné tantra víkednovky sú kľúčom k opätovnému spojeniu s tvojím autentickým JA a k vytvoreniu života plného zmyslu, šťastia a hojnosti. Ako Ženy môžeme výrazne zmeniť tento svet. Je veľmi dôležité, aby sme stelesňovali a vyjadrovali svoje ženské kvality, ako sú žiarivosť, láska, liečenie, intuícia, prepojenosť a tvorivosť. Vďaka transformačným retreatom nielenže zlepšíš svoj život a vzťahy, získaš tiež nástroje, ktoré ti pomôžu podporovať a pomáhať iným pozdvihnúť sa vo všetkých oblastiach života.

Poskytnem ti nástroje na prebudenie divokej, autentickej, surovej nefalšovanej ženskej sily, ktorá sídli v priestore tvojho tvorivého lona. Ak sa cítiš stratená alebo nemáš dostatok odvahy, neboj, nie si sama….

Prvým krokom k vytvoreniu zmysluplného a hodnotného života je urobiť skok. Počas každého retreatu som ti k dispozícii ako mentorka, ktorá ťa ako „pôrodná babica” povedie na ceste k životu, ktorý budeš absolútne milovať! Naučíš sa, ako uviesť svoje zámery a túžby do reality pomocou svojho tela. Spoznáš svoje telo ako nástroj posilnenia aj transformácie. Všetky techniky ktorým sa priučíš, môžeš používať počas celého života, vo všetkých jeho fázach a momentoch. Dodajú ti odvahu vykročiť do sveta so svojím pravým JA a podeliť sa o svoje dary.

Poznatky a poklady z každej víkendovky ťa budú podporovať navždy na tvojej ceste vpred. Vpred k životu v hojnosti, kráse a láske. Láske k sebe samej a k svetu okolo teba. Pomôžu ti nájsť silu ukázať svoju zraniteľnosť a začať žiť život s cieľom.

Bude mi cťou byť tvojou sprievodkyňou na ceste tvojej transformácie.

Barbora Sihelská, lektorka tantry

 

Rezervuj si svoje miesto už teraz!

 

****
Zmena programu je vyhradená. 2023-09-14

5/5 - (4 votes)

Details

Start:
19. septembra |19:00 CEST
End:
22. septembra |14:00 CEST
Cost:
450€
Event Category:
Website:
https://bit.ly/SpiritualnePrebudenie

Organizer

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Phone
0918 463 368
Email
barbora@mysteriumzeny.sk

Venue

VilaBela
Banská Belá č. 188
Banská Belá, 966 15 Slovenská republika
View Venue Website