Vaginálne mapovanie

Vaginálne mapovanie je jemné ošetrenie na odzbrojenie energetických blokov, uzdravenie fyzických a emočných zranení. Táto holistická metóda zahŕňa fyzický, emocionálny, mentálny, duchovný a sexuálny aspekt ženy.

Vaginálne mapovanie ako jedna zo základných metód sexual bodyworku, pri ktorej vytvárame mapu najvnútornejšieho sveta ženy.
Jemné terapeutické ošetrenie má pre obe strany posvätný, rituálny charakter. 
Individuálny prístup plne rešpektuje všetky potreby, hranice a nastavenie ošetrovanej ženy.

Vaginálne mapovanie – jednoduchá, neinvazívna cesta, ako si pomôcť

V prípade záujmu o vaginálne mapovanie je najskôr potrebná úvodná konzultácia. Jej dĺžka je individuálna a počas nej spoločne zistíme, či je toto ošetrenie pre teba vhodné a dohodneme si postup. Pre komplexnosť celého procesu sa odporúčajú približne 3 sedenia, pričom každé z nich je individuálne a trvá 3-4 hodiny. Počas nich nás spolu čaká konzultácia, naladenie a ošetrujúca masáž celého tela, jemná vonkajšia vaginálna masáž, vaginálne mapovanie a odporúčania pre domácu integráciu.

Ak sa rozhodneš zlepšiť vnímanie vlastného tela skrz vaginálne mapovanie, je dôležité byť trpezlivá a dôverovať sebe, svojmu rozhodnutiu a samotnému liečivému procesu. Všetkým ťa ako skúsená terapeutka ženských liečivých masáži bezpečne prevediem.

Voľný termín si objednaj prosím, minimálne 1-2 týždne vopred. Kontaktuj ma osobne, ideálne emailom, cez Messenger alebo telefonicky 0918 463 368. Cena za jedno sedenie, vrátane konzultácie: 160 € | 180 – 240 minút

Barbora Sihelská

“Na prvé vaginálne mapovanie som prišla so zámerom vyriešiť si nástrih, pričom tá jazva ma všelijako ťahala, viackrát do týždňa. Za dve stretnutia s Tebou som, ale toho vyriešila oveľa viacej. Jazva je v poriadku, nemám v nej žiadne pnutie. Zmizla aj bolesť na ľavej strane pri vchode. Plus, niektoré polohy pri milovaní boli pre mňa nepríjemne, bolestivé a tým pádom som ich zo svojho sexuálneho života vylúčila. Ale už nemusím. Je to preč. Zmena je tak veľká, že si ju dokonca všimol môj muž.

No a úplne terno je, že po 4 a pol roku (od pôrodu) sa mi opäť vrátili ženské mokré orgazmy. Za mňa (aj môjho muža 😃 ) veľká vďaka. Som vďačná, že som Ťa stretla a že si mi pomohla. Príde mi až zázračné, že prostredníctvom Teba existuje takáto de facto jednoduchá, neinvazívna cesta ako si pomôcť.” Dáška, 34r.

Vaginálne mapovanie | Barbora Sihelská Žilina

Ako prebieha vaginálne mapovanie?

Každé sedenie je úplne iné, pretože každá žena je jedinečná. Jedno sedenie trvá cca 3 – 4 hodiny a pozostáva z týchto krokov:

Úvodná konzultácia – Prostredníctvom neformálneho rozhovoru sa môžeš podeliť o VŠETKO, čo považuješ za dôležité. O svojom tele, o prežívaní svojej sexuality, o celej svojej histórií… Spoločne zadefinujeme zámer ošetrenia – liečenie. Súčasťou konzultácie sú aj konkrétne návody, ktoré môžeš aplikovať doma, aby si prehĺbila spojenie so svojím telom a panvou.

Naladenie a ošetrujúca masáž celého tela – Uvoľňujúca práca s telom, slúži na rozpustenie napätia a vybudovanie dôverného vzťahu medzi mnou – ako tvojou kňažkou a tebou, ako prijímajúcou, ošetrovanou ženou.

Jemná vonkajšia vaginálna masáž – Ak sa cítiš príjemne a chceš pokračovať, jemnou senzuálnou masážou vonkajších pohlavných orgánov uvoľníme napätie, čím sa obnoví prietok krvi, citlivosť a uvedomenie.

Vaginálne mapovanie – Prechádzame tvojou joni, skúmame oblasti znecitlivenia, obmedzenia, odpojenia a svalového napätia. Spoločne doslova vytvárame mapu tvojho najvnútornejšieho sveta – zisťujeme, čo je napäté, čo uvoľnené, čo je príjemné, kde sú bolestivé miesta, uložené traumy a pomocou vedomého dychu tieto bloky rozpúšťame.
Počas celého procesu spolu komunikujeme, všímame si fyzické pocity a emócie. Dávame im priestor pre priechod, nezadržiavame ale spoločne vedomým dychom uvoľňujeme.

“Som vďačná, že aj napriek strachu, pochybnostiam, obavám a hanbe som sa odhodlala ísť do toho, odžiť si to a pozrieť sa do hĺbky svojho vnútra a do svojich zranených častí. Aj keď som len na začiatku svojej cesty a bude to ešte dlhý proces, tak verím ,že som na správnej ceste si dovoliť prežívať v živote aj radosť, lásku a šťastie a že sa mi otvorili nové brány.

Ďakujem, že si ma previedla celým týmto intímnym procesom citlivo, láskavo. Po terapii som sa cítila, ako sa mi prinavracia aj moja citlivosť. Malo to pre mňa veľký prínos, pretože ma to posunulo o niečo ďalej vo vzťahu k sebe.” Marcelka, 29 r.

4.4/5 - (64 votes)