Recenzie a poďakovania

Za moju prácu, ktorá mi je poslaním, nech prehovoria slová absolventiek. Recenzie, inšpiratívne rozhovory, osobné príbehy a poďakovania ti pomôžu aj v tvojom rozhodnutí..
Barbora Sihelská, certifikovaná lektorka tantry

Čo ženy najviac oceňujú na mojich podujatiach?

Bezpečné prostredie a držanie priestoru pre získanie dôvery.

Citlivý prístup, silná podpora, výnimočné lektorské vedenie.

Hlboké prežitky, silné AHA momenty a presah do vzťahov.

Recenzie na tantra retreaty

Akúkoľvek životnú tému práve riešiš, intenzívne transformačné retreaty sú pre tvoj rozvoj vždy aktuálne.
Inšpiruj sa referenciami, čo všetko takýto hlboký ponor do seba ženám priniesol a aký to malo vplyv aj na ich vzťahy.

“Približne takto pred rokom som sa rozhodla chodiť na našu školu. A dnes cítim že poslanie školy, našej skupiny a Baškinho učenia u mňa je na vrchole. Nedala sa mi napísať recenzia skôr lebo som cítila že tento moment príde. Momentálne prežívam s mužom krásne eroticko- spirituálne spojenia. Poznám svoje telo asi tak na 70% čo je obrovský skok oproti minulému roku. Dokážem si užiť rozkoš pri milovaní, cítim sa veľmi príťažlivá napriek tomu, že mám najviac kg ako som kedy mala. Viem ejakulovať keď chcem. A aj keď sme posvätné milovanie ešte nezažili, myslím že to je ešte pár rokov zdokonaľovania pred nami haha, ale nateraz som spokojná. Ďakujem vám. Ďakujem ti Baska. A ďakujem aj sebe!”

*****

Škola posvätnej sexuality
LAURA, 41 rokov

Po retreate cítim, že som na správnej ceste, začínam si uvedomovať svoju podstatu, kto som a čo všetko zvládnem. Cítim sa žensky, silnejšia a pokojnejšia.
Pre kruh žien a priestor mám iba jedno slovo – dokonalosť. Určite by som retreat odporučila, žena sa naučí počúvať a nacítiť svoje vnútro, uvedomiť si, kto je a aký má zámer.

Neskutočná vďaka, Baška

*****

Získaj dôveru vo svoju intuíciu
MAŤA,  35 rokov

Cítim sa pokojne, krásne, vyrovnane, s lepším pochopením seba, seba prijatím a láskou k tomu, čo ku mne patrí. V kruhu žien som ako doma, ja to tu milujem.

Odporúčam všetkým ženám sa zúčastniť takéhoto transformačného retreatu. Vyjsť z lži, v ktorej nevedome žijeme, je nutné pre lepší život ľudí na tejto planéte!

*****

Hara + srdce = sebaláska
MARCELKA, 52 rokov

Pozri si aj rozhovory

Zmenou seba transformujem teba… Tento presah do vzťahov potvrdzujú zdieľania žien, a aj jedného manžela 🙂

Recenzie na kurz tantra jogy – Mohendžodáro

Na dochádzkovom 10-týždennom kurze si ženy pochvaľujú práve jeho pravidelnosť.
Každý týždeň sa tešia na svoj čas, že si doprajú 3 a pol hodinky úplne pre seba.

Nádherná jemná ženská cesta k sebe, naplnená tancom, skvelými meditáciami, smiechom i slzami, mnohými uvedomeniami a zhodením veľkej záťaže. Priniesla mi väčší pokoj v živote, vedomie, že nemusím mať veci celkom pod kontrolou a nemusím byť dokonalá.

Že práve prirodzenosť a nedokonalosť je úplne normálna a priam skvelá. Pod vedením úžasnej lektorky Bašky možno zažiť návrat k ženskosti, sebaláske a sebaprijatiu. Ja určite týmto kurzom nekončím…

*****
ANDREA, 43 rokov

Barborka je úžasná, vďaka nej som sa opäť vrátila k tomu, čo je v žene ženské. Absolvovala som základný kurz a už za tých pár týždňoch sa diali veľké zmeny
Zase som sa cítila ako žena – mäkšie, vlnitejšie, jemnejšie. Aj moje okolie na to reagovalo veľmi pozitívne, teda hlavne muži:)

Tesne po kurze som mimo plánu otehotnela na staré kolená (45 rokov) takže pozor na vedľajšie účinky:) Vysporiadala som sa s jedným neriešiteľným vzťahom/mužom. Pochopila som čo je to „ženská práca“ a odvtedy ju beriem veľmi vážne, nesie ma životom a pomáha mi vysporiadať sa aj s tou “mužskou”.

Celkovo sa zmenila moja vibrácia, vnímam svet oveľa citlivejšie a jemnejšie, dokážem tancovať si len tak pre seba, vnútri, v tele, čo bolo predtým pre mňa úplne nepredstaviteľné.
Díky Baruš, bolo mi cťou

*****
STANKA, 45 rokov

Už po prvej hodine kurzu som vedela, že som na správnom mieste a že s tantrou ma čaká zaujímavé dobrodružstvo. Som rada, že som prekonala obavy z neznáma:) Našla svoje ja, prebudila viac svoju ženskú energiu, intuíciu.. S odstupom času ešte intenzívnejšie vnímam, že práve všetky tie stretnutia, netradičné techniky a rituály, cvičenie panvového dna, meditácie a vzájomné zdieľania mi pomohli tiež prekonať obdobie rozvodu, ktorým som zrovna prechádzala… .

Mohendžodáro je určite jedna z vecí, ktoré odporúčam zažiť naozaj každej žene, je to skvelá forma ako sa priblížiť sama k sebe. Ďakujem Baška za skvelé vedenie počas celého kurzu a teším sa na ďalšie zážitky!

*****
KATKA, 39 rokov

Recenzie na Ženské kruhy

Na mesačných otvorených stretnutiach je úžasná sila sesterstva, ktorá tu vzniká. Každý ženský kruh je jedinečný, vyskladaný z nových žien aj pravidelných účastníčok – a vždy plný pochopenia, prijatia a bezpečia.

Na ženských kruhoch sa cítim úplne prijatá, taká aká som, bez posudzovania a kritiky. Dovoľujem aj sama sebe uvoľniť sa, iba tak byť, dovoliť si. Cítim sa tu bezpečne a cítim tu obrovské prepojenie ženstva, sesterstva. Toto sa deje nielen počas kruhov, často s novými, neznámymi ženami, ale aj potom. Je to pocit niekde vnútri, ktorý mi zmenil pohľad na všetky ženy.

Sme jednoducho prepojené a je úžasné, keď sa vzájomne podporujeme, rastieme spolu, kvitneme.

*****
ELENKA, 39 rokov

Toto bol pre mňa úplný výstup z komfortnej zóny. Aj keď som bola v strese, že ako to bude celé prebiehať, čo sa tam bude diať, postupne sa otvoriť pred ostatnými ženami a k tomu tancovať, potom mi to už šlo tak prirodzenejšie a mohla som po dlhej dobe vypnúť myseľ a len tak si dopriať čas pre seba..

Dokázala si tu vytvoriť bezpečné a dôverné prostredie pre zdieľania, prijatie a vládla tu veľmi krásna energia, bolo to výživné a podporné. Ďakujem Baška, že si nás povzbudzovala ísť do akcie cez rôzne techniky, nebáť sa prejaviť a celým týmto procesom si nás s citom previedla. Boli to pre mňa veľmi obohacujúce a liečivé zážitky!

*****
MARCELKA, 27 rokov

Ako TO čo mi priniesla do života Tantra a Baška vyjadriť?? Dobrodružstvo, Cesta – osobná, jedinečná, individuálna a zároveň tak mocne zdieľaná.. Mne Sila Žien otvorila Srdce, dokorán 🙂 aj k sebe, aj k iným.. dodala spojenie so Sebou a Mojou Cestou, dodala Vieru a Odvahu ňou ísť.. a to je najviac.

Vďaka Baška za Teba, tvoje dary a spôsoby ako ich vieš odovzdať a tiež za všetky ženy, ktoré mi skrze tantru prišli do života.

*****
JÚLIA, 37 rokov

Skúsenosti s yoni vajíčkom

Po skončení dochádzkového kurzu aj intenzívnej víkendovky bývajú ženy milo prekvapené, aký praktický pomocník je energetické jóni vajíčko.

Je fajn vidieť, že aj na našom (ešte stále) konzervatívnom Slovensku sa objavila žena s otvorenou mysľou, skúsenosťami a témy ako je sexualita, panvové dno a intimita spracovala tak ľudsky. Bolo veľmi príjemné počúvať, že veci, ktoré riešim v týchto oblastiach, sú ďaleko bežnejšie, ako som si myslela. Len sú u nás stále tabu.

Pochopenie a akceptovanie svojho stavu a zavedenie (jednoduchých) cvikov do praxe viedli k rýchlym výsledkom. Už si nemusím krížiť nohy, keď si idem kýchnuť 🙂
Díky Barborka!

*****
KATKA, 40 rokov

S láskou a úctou ďakujem, ženy. Ste pre mňa požehnaním, bez vás, tej silnej ženskej energie by som to celé nikdy nepochopila, nevedela a necítila. Dnes mi prvý krát vajíčko celý čas ostalo tam, kde malo a nevypadlo. Raz som skoro dokázala ho posunúť hore, juj som šťastná.. Je fakt paráda byť ženou. Tušila som to, ale že až takto?

A teším sa čo príde ďalej, keď budem pokračovať…. Ďakujem Baška, si úžasná!

*****
MARCELA, 52 rokov

Garancia spokojnosti

Garancia kvality a spokojnosti | Mystérium Ženy

Za všetky svoje podujatia „dávam ruku do ohňa“. Ručím za kvalitu aj tvoju spokojnosť. Ako záruku ti poskytujem garanciu vrátenia peňazí. V prípade, že nebudeš po skončení kurzu alebo retreatu spokojná, vrátim ti 100 % sumy lektorného späť!

Barbora Sihelská, certifikovaná lektorka tantry