Tanečné meditácie pre ženy

Ženské tanečné meditácie sú ako výživa pre dušu, ktorá túži po láskavej pozornosti. Tým, že sa staráme o svoj osobný rast, máme oveľa viac energie a lásky na rozdávanie svojej rodine, partnerovi a deťom.
Termín prvého tanečného večera je už 20. marca 2024. Rezervuj si svoje miesto už dnes!

Každý mesiac si venuješ 3 hodiny len pre sebe a svoj osobný rast. Medzi ženami zažiješ úplné prijatie a nezištnú podporu.

V jurte pocítiš zem pod nohami a oblohu nad hlavou. Pocítiš, že si súčasťou väčšieho celku. Návrat ku koreňom. 

Počas 8 mesiacov sa postupne ponoríš do 8 dôležitých tém, ktoré sa týkajú nás žien, našich vzťahov a životov.

Čo ti večery tanečných meditácií prinesú?

Rozprúdenie energie v tele: V pohybe otvoríš svoje telo a uvoľníš v ňom stuhnuté miesta. Stagnujúca energia sa prebudí.

Všímavosť voči emóciám a pocitom: Naučíš sa byť v lepšom kontakte so svojimi emóciami a pocitmi. Zažiješ, aké to je byť “v pohode” so sebou a svojim vnútrom.

Čas pre seba: Každý mesiac si venuješ 3 hodiny v príjemnej spoločnosti rovnako naladených žien. Dokonale vyladená psychohygiena 😉

Pustenie blokov a limitov: Rituály a meditačná prax ti pomôžu zvedomiť a odblokovať svoje limity, ktoré ti bránia žiť slobodne. Otvoríš si tak dvere k novým možnostiam a skúsenostiam.

Aktivácia vnútorného priestoru: Otvoríš svoj vnútorný priestor pre aktiváciu darov, ktoré doteraz spali a čakali na svoju príležitosť.

Nasýtenie duše: Tvoja duša sa nasýti pozornosťou, ktorú tak veľmi potrebuje. Automaticky budeš mať viac energie a lásky pre zdieľanie so svojou rodinou, partnerom, deťmi a celým svetom.

Čo sú tanečné meditácie a ako prebiehajú?

Tanečné meditácie sú jedinečným priestorom, kde môžeš objavovať hĺbku svojej ženskej podstaty a otvoriť sa novým dimenziám sebapoznania. Každý mesiac sa venujeme jednej ženskej téme, a s tou je zladený celý priebeh večera – vedená tanečná meditácia, rituál, zdieľania, ďalšie techniky.

Na stretnutiach pracujeme celostne, teda s fyzickou, emocionálnou, mentálnou i duševnou stránkou našej bytosti. Tancovaním a meditovaním rozpúšťame stuhnuté miesta v tele.
A tiež uvoľňujeme stagnujúcu energiu v našich postojoch, presvedčeniach a názoroch, ktoré nás brzdia v živote.

Čím je výnimočná jurta?

Jurta je viac než stan. Je symbolom pôvodného spojenia s prírodou, miestom, kde sa ľudia stretávali na duchovné obrady, rozhovory a uzdravenie. Tvar kruhu a prírodné materiály vytvárajú atmosféru pokoja a harmónie, čo ju robí ideálnym miestom pre naše ženské mesačné kruhy. V tomto špeciálnom priestore nachádzame spojenie s našou vlastnou esenciou a s prírodou okolo nás.

Tanečné meditácie pre ženy – praktické info

Ženské tanečné meditácie v roku 2024 fungujú ako otvorené ženské kruhy na mesačnej báze. Prihlásiť sa teda môžeš buď na celý koncept za zvýhodnenú cenu, alebo vždy podľa témy – jednorazovo.
Téma večera je vždy odkomunikovaná na sociálnych sieťach. Preto sleduj stránku Mystérium ženy

Termín prvého ženského kruhu s meditáciou je 20. marca 2024!
Ďalšie termíny: Apríl: 24. 4., Máj: 22. 5., Jún: 19. 6., September: 25. 9., Október: 23. 10., November: 20. 11. a December: 18. 12.

Čas: 17.15 až 20.15
Miesto: Jurta, obec Brezany
Lektorka: Barbora Sihelská

Nech sú naše tanečné stretnutia plné lásky, objavovania a rastu!