Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Jaran Joga | Pravidelné lekcie fyzio jogy pre ženy aj mužov

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina, Slovenská republika

Jarný blok štvrtkových lekcií beží do konca mája - pridať sa môžeš kedykoľvek. Jaran Joga spája to najlepšie z dvoch svetov – tradičnú hatha jogu a moderné fyzio prvky. Preťažené svaly uvoľníme a svaly ochabnuté spevníme. Naučíme sa lepšie dýchať, stáť, ležať aj sedieť.

10€

Otvorenie srdca – Cesta ženy | Retreat na podporu 4. čakry

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa, Slovenská republika

Na krásnom transformačnom retreate budeme preskumávať kvality srdca ako sú láska, krása a súcit. Láska je totiž našim základným stavebným kameňom a preto pre ňu žijeme. Na júnovom retreate budeme opäť nachádzať spojenie s láskou a otvárať sa v troch krokoch - najskôr sebe, potom okoliu a napokon celku. A to všetko prostredníctvom stáročiami overených techník tantry a tantrických meditácií.

450€

Tanečné meditácie pre ženy | Ženský večerný kruh v JURTE

Jurta Zilina, obec Brezany

V bezpečnom splnovom kruhu sa naladíš na svoje srdce prostredníctvom kakaového rituálu, tanca, hudby a Mahámudry. Táto meditácia je založená na teórii, že ak neprijímame dostatok lásky, nemôžeme ju sami dávať. Je považovaná za najhlbšiu a najpriamejšiu cestu k prebudeniu. Môžeš v nej zažiť umenie pustiť a úplne sa rozplynúť v existencii.

55€

Hara + Srdce = Sebaláska | Tantra retreat pre ženy

VilaBela Banská Belá č. 188, Banská Belá, Slovenská republika

Otvor svoje srdce, vstúp do svojho tela a vyživ svoju dušu! "Mnoho žien vníma sebalásku ako nejaký obal. Až na retreate som si uvedomila hĺbku vnímania lásky ženy k sebe a jej silné posolstvo. Pochopila som, kde je moje bezpečie a ako toto bezpečie očistiť, aby mohla láska, sebaláska stúpať k srdcu." Gabika, 48 r.

450€