Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Vianočný kakaový rituál | Mesačné ženské kruhy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Spoločne vytvoríme priestor, v ktorom sa budeme cítiť bezpečne, aby sme sa mohli naplno prejaviť, a navzájom sa podporíme v procese vykročenia do vlastnej sily. Od stanovenia zámeru a vizualizácie až po riadený a voľný pohyb nás kakao vezme na cestu koreňmi Zeme. A vstúpime na nej do jemnosti a láskavosti vlastného srdca.

35€

Múdrosť lona | Ženský retreat na podporu 2. čakry

Centrum Rieka Šútovo

Na novembrovom ženskom retreate budeme pracovať s oblasťou podbruška, odkiaľ sa otvoríme emočnému plynutiu. Cez hlboké prijatie svojej sexuality sa naučíme plynúť a otvoriť sa zmene a transformácii. 

350€

Mohendžodáro – kurz tantra jogy pre ženy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Urob za 3 mesiace zmenu vo svojom živote, od ktorého čakáš viac! Prevezmi zaň zodpovednosť aj bez teoretických poučiek a návodov. Staň sa vnútorne prebudenou a naplnenou ženou vďaka holistickému tantrickému prístupu a hlbokému prežitku. Prihlás sa na sebarozvojový kurz s dôrazom na ženstvo a začni zmenu priamo od seba!

369€

Objav tajomstvo jóni vajíčka | Transformačný retreat

Centrum Rieka Šútovo

Chcem ťa motivovať k tomu, aby sa vajíčko stalo tvojim naozajstným pomocníkom v  každodennom živote a sprostredkovať ti techniky pre zlepšenie kontaktu so svojim lonom. Vajíčko ti pomôže výrazne zvýšiť libido a posunúť tvoj milostný život na vyšší level. Veď zažívať príjemné, intenzívne pocity z intímneho spojenia a otvoriť nový rozmer prežívania orgazmických stavov je túžbou každej ženy! Aj jej partnera :)

350€

Mohendžodáro – intenzívny 4-dňový kurz

Centrum Rieka Šútovo

INTENZÍVNY 4-DŇOVÝ KURZ TANTRICKEJ JOGY PRE ŽENY. Starodávny systém cvičení a meditácií ti upevní zdravie, obnoví životnú silu a rozvinie ženskú dušu. Ak nemáš možnosť absolvovať dochádzkový kurz v Žiline, tak práve pre teba je vhodná takáto forma predĺženého víkendu.

399€

Kalendár používa Kalendár udalostí