Škola posvätnej sexuality pre ženy


Chceš sa naučiť kultivovať svoju vnútornú životnú silu a používať svoju sexuálnu energiu ako palivo pre život? Objaviť svoj najväčší orgazmický potenciál? Chceš sa naučiť techniky tantrického odzbrojovania tela, a tým rozpustiť fyzické, emočné a energetické bloky?

Túžiš získať späť všetky časti seba samej, ktoré si potlačila alebo opustila? Chceš sa naučiť používať nástroje pre spracovanie a integrovanie svojich tráum, bolestí a hlbokých emócií? Zažiť kakaovú ceremóniu, liečivé detoxikačné kúpele a čokoládový wellness pre svoje nádherné telo?

Chceš ísť do hĺbky svojej vlastnej transformácie a oslobodiť sa od všetkého, čo ti bráni naplno prežívať svoj životný a sexuálny potenciál? So školou posvätnej sexuality objavíš všetky jej dary!

Ďalší ročník sa otvára opäť na jeseň 2023.

Vďaka škole posvätnej sexuality naplno odhalíš svoj životný a sexuálny potenciál!

Škola prebieha v ucelenej forme 3 víkendových stretnutí a intenzívnej domácej praxe.

Výnimočný koncept vlastnej transformácie, vyliečenia a posilnenia sexuality.

Posvätná sexualita

V skupine vedomých žien sa počas niekoľkých mesiacov budeme venovať téme vyliečenia a posilnenia sexuality. Vyliečiť si vzťah so svojou sexualitou je totiž kľúčové. Zdravý vzťah so sexuálnou silou sa dotýka každej časti nášho života, dovoľuje nám cítiť sa celistvo. Uvoľníš všetky potlačované pocity a emócie a uvidíš ich z novej perspektívy – ako svoje dary. Ako súčasť svojej mágie, ako svoju silu! Na škole posvätnej sexuality pôjdeme do seba a objavíme tieto dary, oslobodíme ich a doslova sa tým rozžiarime!

Počas cyklu troch stretnutí pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine. Budeme hĺbkovo pracovať s intimitou a nahotou, zároveň však s rešpektom ku hraniciam každej ženy. Predchádzajúce skúseností s energetickou prácou sú preto potrebné.

“Približne takto pred rokom som sa rozhodla chodiť na našu školu. A dnes cítim že poslanie školy, našej skupiny a Baškinho učenia u mňa je na vrchole. Nedala sa mi napísať recenzia skôr lebo som cítila že tento moment príde. Momentálne prežívam s mužom krásne eroticko- spirituálne spojenia. Poznám svoje telo asi tak na 70% čo je obrovský skok oproti minulému roku.
Dokážem si užiť rozkoš pri milovaní, cítim sa veľmi príťažlivá napriek tomu, že mám najviac kg ako som kedy mala. Viem ejakulovať keď chcem. A aj keď sme posvätné milovanie ešte nezažili, myslím že to je ešte pár rokov zdokonaľovania pred nami haha, ale nateraz som spokojná. Ďakujem vám. Ďakujem ti Baska. A ďakujem aj sebe!” Laura, 41r.

Temná stránka sexuality a liečenie rodu

Posvätná sexualita I - Temná stránka sexuality a liečenie rodu | Tantra Joga

9. – 12. november 2023

Bod G a posvätné vody ženskej sexuality

15. – 18. február 2024

Tantrické milovanie a orgazmický potenciál

Posvätná sexualita III - Tantrické milovanie a navyšovanie orgazmického potenciálu | Tantra Joga

6. – 9. jún 2024

POSVÄTNÁ SEXUALITA I

Temná stránka sexuality a liečenie rodu

Na prvom stretnutí budeme liečiť svoje pradávne aj súčasné zranenia, aby sme mohli znovu objaviť silu a cítiť sa bezpečne vo svojom tele.

Ženská sexualita bola po tisícročia úmyselne potlačovaná a zahanbovaná. Deje sa to bohužiaľ stále, hoci už nie tak intenzívne… Toto potlačovanie a zahanbovanie nám ženám spôsobilo mnoho zranení, ktoré sme sa naučili vnímať ako neprijateľné časti seba samých. Bojujeme však proti najprirodzenejšej a najsilnejšej časti nášho bytia. Tým potlačujeme naše emócie a pocity ešte hlbšie.

Sebaláska a sexuálna sila sú spolu úzko prepojené. A sebaláska je pestovaná, len keď dokážeme prijať aj tie najhlbšie, najtemnejšie časti nás samých. Tiene. Strachy. Bolesť. Všetky divoké a ničivé časti ukryté hlboko v nás. Naučíme sa používať nástroje, pomocou ktorých spracujeme a integrujeme traumy, bolesti i hlboké emócie. Vďaka tomu zažijeme plné napojenie na lásku, radosť a potešenie budeme vnímať ako svoju podstatu a právo.

Na februárovej víkendovke nás čakajú techniky zo sexuálneho body worku, tao a tantry:

Odblokovanie a rozprúdenie prvej čakry; Uvoľnenie lymfy v panve a panvových kostiach pre dôkladné uzemnenie; Detoxikácia a alkalizácia tela, liečivé kúpele; Detoxikačná jóni tyčinka; Masáž kostí a liečenie rodových väzieb.

POSVÄTNÁ SEXUALITA I

Posvätná sexualita I

Temná stránka sexuality a liečenie rodu

9. – 12. november 2023

POSVÄTNÁ SEXUALITA II

Bod G a posvätné vody ženskej sexuality

Bod G je jedným z orgánov ženského tela, kde zadržiavame pocity viny, hanby a strachu. Spôsobuje to hlboké potlačenie a neprijatie našej sexuality a ženstva. Najvýraznejšou emóciou spojenou s týmto bodom je strach, konkrétne strach pustiť.

V marci sa naučíme, prečo a ako bod G stimulovať. Naučíme sa prepojiť s hlbokými sexuálnymi a ženskými emóciami, prostredníctvom nervu Nervus Vagus a masážou G orgánu.  Tá umožní bodu G rozvinúť svoj potenciál až ku jeho ejakulácii.  „Amrita“, „striekanie“ alebo ženská ejakulácia je jedným zo ženských požehnaní spojených s bodom G. V tantrickej filozofii považovaný za „sladký nektár“ vzniká pri aktivácii „Kundalini“ v spodnej časti chrbtice, prechádza a čistí 7 čakier od kostrče až po temeno hlavy.

Na druhom stretnutí nás čakajú techniky so sexuálneho body worku, tao a tantry:

Ženská ejakulácia a G bod, posvätné vody, opúšťanie starých zranení, otvorenie sa tvorivej sile; Kostrčná pumpa ako zdroj mnohonásobného orgazmu; Úplné uvoľnenie a naplnenie intimity; Tantrická masáž jóni pre rozvoj extatických schopností; Saunový čokoládový rituál; Prepojenie prvej čakry s ostatnými energetickými centrami – s harou, srdcom, kreativitou, intuíciou a s vesmírom.

POSVÄTNÁ SEXUALITA II

Posvätná sexualita II

Bod G a posvätné vody ženskej sexuality

15. – 18. február 2024

POSVÄTNÁ SEXUALITA III

Tantrické milovanie a navyšovanie orgazmického potenciálu

Krčok maternice prináša najhlbší typ orgazmu. Smeruje rovno do siedmej čakry a do najstarších častí mozgu, preto sa mu tiež hovorí cesta k Osvieteniu. Väčšina žien má však krčok maternice zatvrdnutý, podobne aké máme stuhnuté ramená. Často je to spôsobené necitlivým milovaním (bušením), keď žena ešte nie je plne pripravená.

Naučíme sa techniky odzbrojovania krčka maternice, ktoré dokážu zázračne prebudiť plný potenciál tohto magického miesta, v tantre nazývanom bránou do nebies.  Čaká nás proces celostného otvárania, prebúdzania, senzibilizácie tela, aby bolo schopné viac cítiť. Proces očisty od negatívnych skúseností, zranení, urážok. Prostredníctvom očisty fyzického, energetického a emocionálneho tela, tanca, tantrických dychových cvičení a masáží oslobodíme naše extatické Ja.

Na poslednom, májovom stretnutí školy posvätnej sexuality nás čakajú techniky so sexuálneho body worku, tao a tantry:

Ako vstúpiť do tantrického údolného orgazmu; Vyliečenie všetkých zranení spojených s intimitou; Extatická akupresúra pre zvedomenie jóni a automapping; Jóni dildo a ruženínová joni tyčinka; Liečenie a aktivácia krčka maternice ako brány do nebies.

POSVÄTNÁ SEXUALITA III

Posvätná sexualita III

Tantrické milovanie a navyšovanie orgazmického potenciálu

6. – 9. jún 2024

Škola posvätnej sexuality ťa pozýva

 • Opustiť všetky návyky, presvedčenia a vzťahy, ktoré nie sú v súlade s tým, kto skutočne si.
 • Cítiť neobmedzený potenciál svojej orgazmickej energie a prežívať toľko orgazmov, koľko chceš.
 • Získať späť všetky časti seba samej, ktoré si potlačila alebo opustila.
 • Zistiť, ako liečiť, manifestovať a tvoriť pomocou svojej posvätnej sexuálnej energie.
 • Prijať seba celú, vo svetle aj v tme, a stáť v sile, ktorou naozaj si.
 • Kultivovať krásne a zmysluplné vzťahy.
 • Plne cítiť a vyjadrovať svoje emócie.
 • Posilniť svoju intuíciu a dôveru v božské vedenie.
 • Stelesniť svoju nádhernú esenciu a žiť magický život.
 • Byť božskou posvätnou silnou ženou – tou, ktorou si!

“Moje telo je neskutočne citlivé na manželove dotyky, milovanie je pre mňa milión krát HLBŠÍ zážitok, senzibilita, dych, pohyby tela, uvoľnenosť. Niečo takéto zažívame po prvý krát, takéto to nebolo ani v začiatkoch, keď sme sa jeden druhého nevedeli nabažiť. Je to celé ako v nádhernom sne. Neviem presne ako to má môj muž, len sa akosi žiarivejšie usmieva, ale ja za seba prehlasujem, že takto som v sebe ešte nikdy nebola – pri milovaní cítim svoje telo, každú jednu bunku, každú emóciu a jej odtiene.
Nespútanosť, otvorenosť, slobodu, nedá sa to ani opísať. Akoby sa prepol spínač, a ja sa ocitnem v inej TU A TERAZ dimenzii. Je to nádherné. Ďakujem, že môžem zdieľať, ďakujem, že sme spolu na tejto ceste.” Karolína, 45r.

Posvätná sexualita – registrácia na školu je spustená

Škola posvätnej sexuality predstavuje výnimočný koncept vlastnej transformácie, vyliečenia a posilnenia sexuality. Je výnimočná svojou hĺbkou, silnými technikami z oblasti sexuálneho body worku, širokým rozsahom tém a osobným know-how. Počas celej 8-mesačnej školy získaš:

 • 90 hodín intenzívnej práce na troch víkendových stretnutiach
 • osobnú podporu a know-how pre domácu prax po každom stretnutí
 • 6 hodín skupinového on-line koučingu počas domácej integrácie
 • pracovné materiály, pomôcky, poznámky
 • ubytovanie v meditačnom centre
 • plnú penziu formou kvalitnej vegetariánskej stravy
 • lektorské vedenie a držanie bezpečného priestoru

“Ja ešte stále s neuveriteľnou radosťou objavujem, čo všetko sa u mňa zmenilo, posunulo, ešte stále sa vynárajú nové a nové poznania aj u mňa neuveriteľný posun. Až sa to nedá vyjadriť, som neskutočne vďačná. Išlo to cez kadečo aj ťažké, ale dary sú veľké. Ďakujem Baška a ďakujem žienky že ste.” Elenka, 48r.

Školné pre ročník 2023/2024  je výške 2 100 €. Môžeš využiť zvýhodnenú alebo zálohovú platbu:

 1. Zvýhodnená platba so zľavou 10 % – v prípade plnej, jednorazovej platby ušetríš až 210 €. Zaplatíš tak po zľave 1.890 €.
 2. Zálohová platba 800 € a doplatok 1.300 €.
 3. Zvýhodnená celá suma 1.890 € alebo zálohová platba 800 € (podľa tvojho výberu prihláške) musí byť uhradená najneskôr do 30. 9. 2023.
 • Školné môžeš uhradiť aj individuálnymi splátkami – pre osobnú dohodu si prosím, vopred rezervuj bezplatnú konzultáciu.
 • Škola je koncipovaná ako celok – tvoria ju 3 predĺžené víkendové stretnutia a následná domáca prax. Každé stretnutie priamo nadväzuje na predošlé, bez prvého stretnutia nie je možné sa zúčastniť ďalších. Je preto nutné zúčastniť sa všetkých modulov, ktoré prebiehajú vždy od štvrtka 18:00 do nedele 14:00.
 1. stretnutie 9. – 12. november 2023
 2. stretnutie 15. – 18. február 2024
 3. stretnutie 6. – 9. jún 2024
 • Svoje miesto v škole si rezervuješ vyplnením nezáväznej prihlášky. Po jej odoslaní ťa budem do 5 dní individuálne kontaktovať (telefonicky) ohľadne platobných inštrukcií.
 • Po uhradení faktúry sa tvoja prihláška stáva záväznou a suma 800 € je stanovená ako nevratná záloha.
 • Počet miest na Škole posvätnej sexuality 2023/2024 je limitovaný na 20 žien.
 • Ak sa potrebuješ uistiť, či je tento program pre teba vhodný, využi bezplatnú konzultáciu zdarma.
Šútovský vodopád