Tantra retreaty – intenzívne víkendovky

Tantra retreaty nám ponúkajú priestor tvoriť v bezpečnom spoločenstve hlboké, láskavé vzťahy k sebe samým. K svojmu telu, k vlastnej intimite, k svojim schopnostiam a zručnostiam, k autenticite.
Počas každého retreatu si na niekoľko dní doslova „vytiahnutá von“ zo svojho bežného prostredia, z domova, z práce, zo svojej komfortnej zóny.. Práve to ti umožní naplno sa venovať intenzívnemu sebarozvoju a osobnej transformácii, s podporou skupiny rovnako naladených žien.

Retreaty sú vyskladané na rôzne témy a svojim obsahom sú vhodné pre všetky ženy.

Intenzívny program ti prinesie hlboké liečivé zážitky a prácu na sebe v rozsahu až 30 hodín.

V bezpečnom kruhu žien prežijeme extázu zo slobody, lásky a prepojenia s telom!

Posolstvo tantra retreatov

Mágia ženskej energie a sily bola v ženách po tisícročia potláčaná. Žili v neustálom strachu prejaviť sa vo svojej autenticite, zmyselnosti a kráse. Práve preto moje tantra retreaty organizujem s cieľom povzbudiť účastníčky, aby odhalili všetky poklady svojej ženskosti. Aby rozvinuli uzdravujúcu lásku, prirodzenejšie a radostnejšie vzťahy.

Transformačné retreaty ti prinesú hlboké zážitky práce s telom aj psyché

SPONTÁNNY TANEC

Spoločne uvoľníme svoju divokú ženskú energiu v autentickom pohybe, ktorý vedie k radosti a slobode.

RITUÁLY

Rituál je momentom, kedy sa môžeme zastaviť a vedome vytvoriť posvätný priestor s jasným zámerom. Posvätné tantrické rituály nám dodávajú jasnosť, sebaúctu a uvoľňujú potlačené emócie.

NO MIND

Techniky „stavu bez mysle“ nás privádzajú späť do kontaktu s prirodzenými pocitmi, aby sme uvoľnili emócie a rozvíjali citlivosť svojho ženského tela. Najmä pomocou dychu, hlasu, pohybu a dotyku sa prepojíme so svojou vnútornou silou a múdrosťou.

MASÁŽE

Liečivým láskyplným ošetrením hýčkame a uvoľňujeme svoje telo aj myseľ.

MEDITÁCIE

Aktívnymi meditáciami sa zbavujeme tlaku z neustáleho toku myšlienok v mysli a koncentrujeme sa na prítomný okamih tu a teraz.

ZDIEĽANIA

V spoločných úprimných zdieľaniach našich zážitkov vnímame, ako hlboko sme my všetky ženy prepojené. Takéto vzájomné liečenie nastáva, keď naše pocity vychádzajú zo srdca a naša myseľ je pokojná.

Najbližšie termíny a témy

Termíny intenzívnych tantrických víkendoviek sú naplánované, vyber si témy, ktoré ťa zavolajú a rezervuj si čas na svoj osobný rozvoj:

A kde sa konajú tieto krásne retreaty? Pozri si rozhovor s majiteľkou Meditárne Rieka