Ženské masáže a ošetrenia

Vnímaš dostatočne svoje potreby, telo, dopraješ si odpočinok? Ženské masáže sú veľmi prirodzená forma uvoľnenia, relaxácie a harmonizácie energie. Jemný, vedomý dotyk s láskou a úctou k ženskému telu je veľmi liečivý. Ponúkam ti detoxikačnú masáž pŕs, rituál piatich elementov a vaginálne mapovanie.

Špeciálne masáže a ošetrenia blahodarne pôsobia na telo aj dušu ženy.
Jemné terapeutické ošetrenia majú posvätný, rituálny charakter. 
 Uvoľňujúce ženské masáže a ošetrenia sú vhodné pre ženy v každom veku.

Detoxikačná masáž pŕs

Starobylý posvätný rituál pre zdravie a podporu ženskej energie. Výnimočná ozdravná masáž pŕs a srdcového centra je zameraná na produkciu estrogénu a podporu lymfatického systému.

Masáž pŕs zohráva dôležitú úlohu pri pestovaní božskej ženskej energie, pri udržiavaní mladistvého vyžarovania. No najmä je receptom pre vitalitu a prevenciou cýst, nádorov. Keď sa napojíme na svoje prsia, otvárame sa vlastnému liečivému potenciálu a hlbokému spojeniu so ženskosťou.

Lymfatické spojenie

Lymfatický systém odstraňuje toxíny z tela a zohráva jednu z najväčších úloh v našom imunitnom systéme. Lymfatický systém je sieť ciev, ktoré zhromažďujú a filtrujú prebytočnú tekutinu v tele. Tieto cievy v prsníkoch odvádzajú tekutiny do lymfatických uzlín v blízkosti prsnej kosti, kľúčnej kosti a podpazušia. To znamená, že naše prsia sú stvorené na masáž.
Keď prsia aktivujeme jemnou, láskyplnou masážou, uvoľňujeme tok energie a umožňujeme presun toxínov do lymfy, ktorá ich ďalej odvádza z tela von.

Cena za Detoxikačnú masáž pŕs: 70 € | 120 minút
Objednaj si svoj termín mailom barbora@mysteriumzeny.sk alebo 0918 463 368.

Jóni mapovanie

Jemné vaginálne ošetrenie na odzbrojenie energetických blokov, uzdravenie fyzických a emočných zranení. V prípade záujmu o terapeutickú masáž je najskôr potrebná úvodná konzultácia. Jej dĺžka je individuálna a počas nej spoločne zistíme, či je toto ošetrenie pre teba vhodné a dohodneme si postup.

Terapia joni mapovania je holistická metóda, ktorá zahŕňa fyzický, emocionálny, mentálny, duchovný a sexuálny aspekt ženy. Každé stretnutie je individuálne a trvá 3-4 hodiny. Počas nich nás spolu čaká konzultácia, naladenie a ošetrujúca masáž celého tela, jemná vonkajšia vaginálna masáž, vaginálne mapovanie a odporúčania pre domácu integráciu.

Pri tejto ženskej terapii sa odporúčajú približne 3 sedenia. Preto je dôležité byť trpezlivá a dôverovať sebe, svojmu rozhodnutiu a samotnému liečivému procesu.

Cena za jóni mapovanie, vrátane konzultácie: 140 € | 180 – 240 minút

“Na prvé stretnutie som prišla so zámerom vyriešiť si nástrih, pričom tá jazva ma všelijako ťahala, viackrát do týždňa. Za dve stretnutia s Tebou som, ale toho vyriešila oveľa viacej. Jazva je v poriadku, nemám v nej žiadne pnutie. Zmizla aj bolesť na ľavej strane pri vchode. Plus, niektoré polohy pri milovaní boli pre mňa nepríjemne, bolestivé a tým pádom som ich zo svojho sexuálneho života vylúčila. Ale už nemusím. Je to preč. Zmena je tak veľká, že si ju dokonca všimol môj muž.

No a úplne terno je, že po 4 a pol roku (od pôrodu) sa mi opäť vrátili ženské mokré orgazmy. Za mňa (aj môjho muža 😃 ) veľká vďaka. Som vďačná, že som Ťa stretla a že si mi pomohla. Príde mi až zázračné, že prostredníctvom Teba existuje takáto de facto jednoduchá, neinvazívna cesta ako si pomôcť.” Dáška, 34r.

Ako prebieha vaginálne mapovanie?

Každé sedenie je úplne iné, pretože každá žena je jedinečná. Jedno sedenie trvá cca 3 – 4 hodiny a pozostáva z týchto krokov:

Úvodná konzultácia – Prostredníctvom neformálneho rozhovoru sa môžeš podeliť o VŠETKO, čo považuješ za dôležité. O svojom tele, o prežívaní svojej sexuality, o celej svojej histórií… Spoločne zadefinujeme zámer ošetrenia – liečenie. Súčasťou konzultácie sú aj konkrétne návody, ktoré môžeš aplikovať doma, aby si prehĺbila spojenie so svojím telom a panvou.

Naladenie a ošetrujúca masáž celého tela – Uvoľňujúca práca s telom, slúži na rozpustenie napätia a vybudovanie dôverného vzťahu medzi mnou – ako tvojou kňažkou a tebou, ako prijímajúcou, ošetrovanou ženou.

Jemná vonkajšia vaginálna masáž – Ak sa cítiš príjemne a chceš pokračovať, jemnou senzuálnou masážou vonkajších pohlavných orgánov uvoľníme napätie, čím sa obnoví prietok krvi, citlivosť a uvedomenie.

Vaginálne mapovanie – Prechádzame tvojou joni, skúmame oblasti znecitlivenia, obmedzenia, odpojenia a svalového napätia. Spoločne doslova vytvárame mapu tvojho najvnútornejšieho sveta – zisťujeme, čo je napäté, čo uvoľnené, čo je príjemné, kde sú bolestivé miesta, uložené traumy a pomocou vedomého dychu tieto bloky rozpúšťame.
Počas celého procesu spolu komunikujeme, všímame si fyzické pocity a emócie. Dávame im priestor pre priechod, nezadržiavame ale spoločne vedomým dychom uvoľňujeme.

“Som vďačná, že aj napriek strachu, pochybnostiam, obavám a hanbe som sa odhodlala ísť do toho, odžiť si to a pozrieť sa do hĺbky svojho vnútra a do svojich zranených častí. Aj keď som len na začiatku svojej cesty a bude to ešte dlhý proces, tak verím ,že som na správnej ceste si dovoliť prežívať v živote aj radosť, lásku a šťastie a že sa mi otvorili nové brány.

Ďakujem, že si ma previedla celým týmto intímnym procesom citlivo, láskavo. Po terapii som sa cítila, ako sa mi prinavracia aj moja citlivosť. Malo to pre mňa veľký prínos, pretože ma to posunulo o niečo ďalej vo vzťahu k sebe.” Marcelka, 29 r.

Ženské masáže – Rituál piatich elementov

Rituál 5 elementov | Ženské masáže a ošetrenia Žilina

Nádherná celotelová rituálna masáž, inšpirovaná Indiou. Využíva symboliku živlov podľa indickej filozofie – zem, voda, vzduch, oheň a priestor (akáša).

Rituál piatich elementov má silný harmonizačný účinok na celého človeka na všetkých úrovniach. Táto sofistikovaná rituálna technika je vyskladaná z prvkov harmonizačnej tlakovej masáže, olejovej masáže a masáže horúcimi lávovými kameňmi. Ošetrenie sa prevádza na celej zadnej časti tela – chrbát, šija, hlava a vlasová pokožka, nohy a ruky. Vynecháva sa časť intímnych partií. Napokon, v záverečnej, odpočinkovej fáze sa necháva pôsobiť energia prány.

Táto masáž je jednou zo skutočne výnimočných techník s obrovskými harmonizačnými účinkami. Ide najmä o preladenie do stavu hlbokého uvoľnenia na fyzickej, emocionálnej aj energetickej úrovni. Pozitívna nálada a pocit ľahkosti po masáži pretrvávajú aj niekoľko dní.

Cena za masáž Rituál piatich elementov: 70 € | 90 minút
Objednaj si svoj termín mailom barbora@mysteriumzeny.sk alebo 0918 463 368.

Dopraj si liečivú, posvätnú masáž pre telo aj dušu

Všetky ženské masáže poskytujem v príjemnom, bezpečnom prostredí, kde si len ty a ja. Voľný termín si objednaj prosím, minimálne 1-2 týždne vopred. Kontaktuj ma osobne, ideálne emailom, cez Messenger alebo telefonicky 0918 463 368.

Barbora Sihelská, lektorka tantry

4.5/5 - (48 votes)