Ženské masáže a ošetrenia

Ženské masáže sú veľmi prirodzená forma uvoľnenia, relaxácie a harmonizácie energie. Vnímaš dostatočne svoje potreby, telo, dopraješ si odpočinok? Jemný, vedomý dotyk s láskou a úctou k ženskému telu je veľmi liečivý. Ponúkam ti detoxikačnú masáž pŕs, rituál piatich elementov alebo vaginálne mapovanie.

Špeciálne ženské masáže a ošetrenia blahodarne pôsobia na telo aj dušu ženy.
Jemné terapeutické ženské ošetrenia majú posvätný, rituálny charakter. 
 Uvoľňujúce ženské masáže a ošetrenia sú vhodné pre ženy v každom veku.

Detoxikačná masáž pŕs

Starobylý posvätný rituál pre zdravie a podporu ženskej energie. Výnimočná ozdravná masáž pŕs a srdcového centra je zameraná na produkciu estrogénu a podporu lymfatického systému.

Masáž pŕs zohráva dôležitú úlohu pri pestovaní božskej ženskej energie, pri udržiavaní mladistvého vyžarovania. No najmä je receptom pre vitalitu a prevenciou cýst, nádorov. Keď sa napojíme na svoje prsia, otvárame sa vlastnému liečivému potenciálu a hlbokému spojeniu so ženskosťou.

Lymfatické spojenie

Lymfatický systém odstraňuje toxíny z tela a zohráva jednu z najväčších úloh v našom imunitnom systéme. Lymfatický systém je sieť ciev, ktoré zhromažďujú a filtrujú prebytočnú tekutinu v tele. Tieto cievy v prsníkoch odvádzajú tekutiny do lymfatických uzlín v blízkosti prsnej kosti, kľúčnej kosti a podpazušia. To znamená, že naše prsia sú stvorené na masáž.
Keď prsia aktivujeme jemnou, láskyplnou masážou, uvoľňujeme tok energie a umožňujeme presun toxínov do lymfy, ktorá ich ďalej odvádza z tela von.

Cena za Detoxikačnú masáž pŕs: 70 € | 90 minút

Objednaj si svoj termín mailom barbora@mysteriumzeny.sk alebo 0918 463 368.

Ženské masáže – Rituál piatich elementov

Rituál 5 elementov | Ženské masáže a ošetrenia

Nádherná celotelová rituálna masáž, inšpirovaná Indiou. Využíva symboliku živlov podľa indickej filozofie – zem, voda, vzduch, oheň a priestor (akáša).

Rituál piatich elementov má silný harmonizačný účinok na celého človeka na všetkých úrovniach. Táto sofistikovaná rituálna technika je vyskladaná z prvkov harmonizačnej tlakovej masáže, olejovej masáže a masáže horúcimi lávovými kameňmi. Ošetrenie sa prevádza na celej zadnej časti tela – chrbát, šija, hlava a vlasová pokožka, nohy a ruky. Vynecháva sa časť intímnych partií. Napokon, v záverečnej, odpočinkovej fáze sa necháva pôsobiť energia prány.

Táto masáž je jednou zo skutočne výnimočných techník s obrovskými harmonizačnými účinkami. Ide najmä o preladenie do stavu hlbokého uvoľnenia na fyzickej, emocionálnej aj energetickej úrovni. Pozitívna nálada a pocit ľahkosti po masáži pretrvávajú aj niekoľko dní.

Cena za masáž Rituál piatich elementov: 70 € | 90 minút

Objednaj si svoj termín mailom barbora@mysteriumzeny.sk alebo 0918 463 368.

Dopraj si liečivú, posvätnú masáž pre telo aj dušu

Všetky ženské masáže poskytujem v príjemnom, bezpečnom prostredí, kde si len ty a ja. Voľný termín si objednaj prosím, minimálne 1-2 týždne vopred. Kontaktuj ma osobne, ideálne emailom, cez Messenger/WhatsApp alebo telefonicky 0918 463 368.

Barbora Sihelská, lektorka tantry

4.5/5 - (53 votes)