Partnerský vzťah je splývanie dvoch duší

Je to zdieľanie myšlienok, pocitov, energie, lásky, vedomia. Je to druh neobmedzenej otvorenosti. A byť otvorený, pravdivý, nebojácny, autentický, milujúci a prebudený nie je ľahké. Môže to byť veľmi zraniteľný proces, ktorý vyžaduje dôveru a vytrvalosť.
Tantra a cesta meditácie je vynikajúci spôsob, ako prehĺbiť vzájomný vzťah, duchovné spojenie so sebou a so svojím partnerom. Výsledkom je hlboká dôvernosť a chvíle obrovského šťastia.
Pri aktívnych OSHO meditáciách sa naše telo stáva nástrojom. Činnosti ako napríklad tanec, trasenie, chaotické dýchanie či skákanie, aktivujú naše telo a nervový systém. Pomocou dynamického, ale uvedomelého pohybu, je možné znížiť vnútorný nepokoj, napätie a rozladenosť, ktoré sa vytvorili v dôsledku nášho uponáhľaného každodenného života. V pasívnej časti meditácie dochádza k hlbokému uvoľneniu tela aj psychiky.
Okamžitým účinkom aktívnych OSHO meditácií je väčšia vyrovnanosť. Z dlhodobého hľadiska tieto metódy prispievajú k vnútornej slobode, väčšej túžbe po živote a voľnejšiemu toku energie.
Rate this post