Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Trojkráľový kakaový rituál | Mesačné ženské kruhy

2023-01-06 |17:00 - 21:00 CET

35€
Kruhy s kakaom

Piatok 6. január 2023, nov: NOVOROČNÝ KAKAOVÝ RITUÁL 

Kakao nám dáva kľúč k uvoľneniu našej intuície a kreativity. Jeho jemná, ale hlboká sila nám umožňuje prijímať správy, ktoré nás povedú k ďalším krokom. Spoločne vytvoríme priestor, v ktorom sa budeme cítiť bezpečne, aby sme sa mohli naplno prejaviť, a navzájom sa podporíme v procese vykročenia do vlastnej sily. Od stanovenia zámeru a vizualizácie až po riadený a voľný pohyb nás kakao vezme na cestu koreňmi Zeme. A vstúpime na nej do jemnosti a láskavosti vlastného srdca.

Vďaka vysokej výživovej hodnote je kakao jednou z najoceňovanejších rastlín na svete, ktorá nás hlboko vyživuje a navracia nám kontakt so sebou samými a s Matkou Zemou. Využite túto príležitosť ako darček pre seba a svoje krásne sestry. Obrad je dokonalým priestorom na vypnutie vonkajšieho chaosu a cestu do ticha, aby sme mohli jasne počuť svoje vnútorné vedenie.

Kakaový rituál ukončíme hostinou a vzájomným “Secret Santa” obdarovávaním 🎁

Kakao je známe aj ako “jedlo bohov”. V surovom stave otvára srdce a vyvoláva pocit šťastia. Má veľmi povzbudzujúci účinok, takže človek môže jemne uvoľniť fyzické a duševné bloky. Okrem iného obsahuje veľké množstvo vitamínov a antioxidantov. Na ceremoniálne účely je dôležité pracovať s kakaom najvyššej kvality. Malo by byť minimálne spracované, teda surové a lisované za studena. Na ženských kruhoch používam 100 % raw kakao, bez prídavných látok z fair trade zdroja malej farmy v Bolívii.

Teším sa na teba!
Baška Sihelská

 

* Prihláška na Kakaový rituál *

Ženský kruh je časopriestor pre uvoľnenie, sebapoznávanie a zdieľanie s inými ženami v bezpečnom prostredí. Je to chrám našej ženskosti. V ženskom kruhu otrasieš zo seba stres a nápor každodenného života. Dopraješ si čas na hlboké spojenie so svojím telom, srdcom a dušou. Nájdeš v sebe vnútorný pokoj. Naučíš sa počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu. Dostaneš príležitosť na objavovanie, svoj rast a sebavyjadrenie. Staneš sa tvorkyňou svojho vlastného šťastia a zažiješ neopísateľnú pozitívnu silu skupiny pozorných a uvoľnených žien!

Čo ťa na ženskom kruhu čaká?

*AKTÍVNE MEDITÁCIE * POHYB A TANEC * VEDOMÁ PRÁCA S TELOM * LÁSKAVÝ, POZORNÝ DOTYK * MASÁŽE * ZDIEĽANIA * RITUÁLY UCTENIA VÝZNAMNÝCH PRECHODOV V ŽIVOTE ŽENY * SMIECH * LIEČIVÉ SLZY * VEDENÉ MEDITÁCIE A VIZUALIZÁCIE * UVOĽŇOVACIE DYCHOVÉ TECHNIKY * PRÁCA S KOREŇMI A RODOVOU LÍNIOU * ČISTENIE LONA A PODPORA ZDRAVEJ SEXUALITY *

Čo ti môže priniesť stretnutie v skupine žien?

 • cítiť sa ľahšia a slobodnejšia
 • stať sa autentickejšou
 • prežívať prepojenie
 • cítiť sa posilnená a vyživená zvnútra
 • rozvíjať sebalásku
 • pocítiť svoj ženský potenciál
 • objavovať nové stránky svojho ženstva
 • prežívať ženskú spiritualitu
 • prežívať sesterské vzťahy
 • znovu nájsť svoju silu
 • vstúpiť do prúdu tvorenia svojho života

Prečo sú pre nás ženské skupiny dôležité?

Súdržnosť je dôležitá ženská kvalita. A práve tu si aj my ženy spôsobujeme navzájom veľa bolesti. Nikto nás totiž neučil, ako byť v láske s inými ženami, nikto nás neviedol k vytváraniu spoločného zázemia. Ženský kolektív často vnímame ako konkurenčné prostredie, v ktorom vládne rivalita, súperenie, ohováranie.
Je načase to zmeniť. Je načase vojsť do posvätného červeného stanu, tak ako to po tisícročia robili ženy na celom svete. Aby sme si odovzdávali múdrosť, učili sa o svojej sile, o posvätnosti svojho tela a jeho cykloch, aby sme sa rozmaznávali a hýčkali. Je načase získať nové pozitívne skúsenosti zo ženského stretnutia. Vedomie toho, že sme druhými ženami videné, chápané, prijaté a podporované, je hlboko liečivé.

Spoločne vytvárame priestor pre dôveru, bezpečie a slobodu. Si vítaná, presne taká, ako práve prichádzaš 😚

* Prihláška na Kakaový rituál *

Details

Date:
2023-01-06
Time:
17:00 - 21:00 CET
Cost:
35€
Event Category:
Website:
https://bit.ly/ZenskeKruhy2022

Organizer

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Phone
0918 463 368
Email
barbora@mysteriumzeny.sk

Venue

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov
Na Šefranici 22, Žilina 010 01 Slovenská republika
View Venue Website