Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

 • Táto udalosť už prebehla.

Kakaový rituál | Otvorené ženské kruhy

15. júna |17:00 - 20:30 CEST

Kakaový rituál | Ženské kruhy s Barborou Sihelskou | Mystérium Ženy Žilina

Streda 15. jún 2022, spln: KAKAOVÝ RITUÁL 

Na júnovom kruhu spoločne nadviažeme kontakt s kakaom, ktoré nám pomôže otvoriť hĺbky našich sŕdc. Otvoríme všetky zmysly a senzualitu tela v tanci, ktorý sa vyznačuje jemnými tónmi, vôňami esenciálnych olejov a dychom. V bezpečnom priestore sa naladíš na svoje srdce prostredníctvom kakaového rituálu, tanca, hudby a meditácie. S pomocou kakaa, svojho srdca a lona uvoľníme nahromadené, alebo integrujeme potlačené emócie a stres, ktoré nám bránia prežívať plnú vitalitu nášho života.

Posvätným kakaovým rituálom tiež oslávime jeden rok od otvorenia Ženských kruhov v žilinskom Svojdomove!

Kakao je známe aj ako “jedlo bohov”

V surovom stave otvára srdce a vyvoláva pocit šťastia. Má veľmi povzbudzujúci účinok, takže človek môže jemne uvoľniť fyzické a duševné bloky. Okrem iného obsahuje veľké množstvo vitamínov a antioxidantov. Na ceremoniálne účely je dôležité pracovať s kakaom najvyššej kvality. Malo by byť minimálne spracované, teda surové a lisované za studena. Na ženských kruhoch používam 100 % raw kakao, bez prídavných látok z fair trade zdroja malej farmy v Bolívii.

Teším sa na teba!
Baška Sihelská

* Prihláška na Kakaový rituál *

Ženský kruh je časopriestor pre uvoľnenie, sebapoznávanie a zdieľanie s inými ženami v bezpečnom prostredí. Je to chrám našej ženskosti. V ženskom kruhu otrasieš zo seba stres a nápor každodenného života. Dopraješ si čas na hlboké spojenie so svojím telom, srdcom a dušou. Nájdeš v sebe vnútorný pokoj. Naučíš sa počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu. Dostaneš príležitosť na objavovanie, svoj rast a sebavyjadrenie. Staneš sa tvorkyňou svojho vlastného šťastia a zažiješ neopísateľnú pozitívnu silu skupiny pozorných a uvoľnených žien!

Čo ťa na ženskom kruhu čaká?

*AKTÍVNE MEDITÁCIE * POHYB A TANEC * VEDOMÁ PRÁCA S TELOM * LÁSKAVÝ, POZORNÝ DOTYK * MASÁŽE * ZDIEĽANIA * RITUÁLY UCTENIA VÝZNAMNÝCH PRECHODOV V ŽIVOTE ŽENY * SMIECH * LIEČIVÉ SLZY * VEDENÉ MEDITÁCIE A VIZUALIZÁCIE * UVOĽŇOVACIE DYCHOVÉ TECHNIKY * PRÁCA S KOREŇMI A RODOVOU LÍNIOU * ČISTENIE LONA A PODPORA ZDRAVEJ SEXUALITY *

Čo ti môže priniesť stretnutie v skupine žien?

 • cítiť sa ľahšia a slobodnejšia
 • stať sa autentickejšou
 • prežívať prepojenie
 • cítiť sa posilnená a vyživená zvnútra
 • rozvíjať sebalásku
 • pocítiť svoj ženský potenciál
 • objavovať nové stránky svojho ženstva
 • prežívať ženskú spiritualitu
 • prežívať sesterské vzťahy
 • znovu nájsť svoju silu
 • vstúpiť do prúdu tvorenia svojho života

Prečo sú pre nás ženské skupiny dôležité?

Súdržnosť je dôležitá ženská kvalita. A práve tu si aj my ženy spôsobujeme navzájom veľa bolesti. Nikto nás totiž neučil, ako byť v láske s inými ženami, nikto nás neviedol k vytváraniu spoločného zázemia. Ženský kolektív často vnímame ako konkurenčné prostredie, v ktorom vládne rivalita, súperenie, ohováranie.
Je načase to zmeniť. Je načase vojsť do posvätného červeného stanu, tak ako to po tisícročia robili ženy na celom svete. Aby sme si odovzdávali múdrosť, učili sa o svojej sile, o posvätnosti svojho tela a jeho cykloch, aby sme sa rozmaznávali a hýčkali. Je načase získať nové pozitívne skúsenosti zo ženského stretnutia. Vedomie toho, že sme druhými ženami videné, chápané, prijaté a podporované, je hlboko liečivé.

Spoločne vytvárame priestor pre dôveru, bezpečie a slobodu. Si vítaná, presne taká, ako práve prichádzaš 😚

* Prihláška na Kakaový rituál *

Podrobnosti

Dátum:
15. júna
Čas:
17:00 - 20:30 CEST
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://bit.ly/ZenskeKruhy2022

Organizátor

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Telefón:
0903 659 260
Email:
podpora@mysteriumzeny.sk

Miesto udalosti

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov
Na Šefranici 22, Žilina
010 01 Slovenská republika
View Miesto udalosti Website