Aktivácia lona a yoni vajíčko – kurz pre ženy

Pozývam ťa na 8-týždňový kurz zameraný na panvové dno a taoistické joni vajíčko. Chcem ťa motivovať k tomu, aby sa joni vajíčko stalo naozajstným pomocníkom v  každodennom živote a sprostredkovať ti techniky pre zlepšenie kontaktu so svojou joni a lonom.

Joni vajíčko už tisícročia slúži ženám na upevňovanie zdravia a krásy a zlepšenie kontaktu so svojim ženstvom.

Na kurze sa naučíš, ako vajíčko bezpečne používať a techniky na posilnenie svalov joni aj panvového dna.

Ako pomocou vajíčka kumulovať a rozvádzať kundalíni energiu tak, aby ti prinášala potešenie a liečila.

Čo je joni vajíčko a ako ti pomôže?

Joni vajíčko je polodrahokam, ručne opracovaný do tvaru vajca. Jeho povrch býva krásne hladký, aby mohlo ľahko vkĺznuť do jóni. Tento liečivy kameň má svoje korene až v starovekej Číne, kedy ho ženy z cisárskeho dvora používali k upevňovaniu zdravia a krásy.

Keď začneš energetické vajíčko používať, tvoja jóni sa bude liečiť, zmizne precitlivenosť a bolesť. Posilníš a vzpružíš panvové dno a svaly jóni, obnovíš citlivosť a zvýšiš schopnosť prežívať potešenie pri milovaní. Vajíčko tiež lieči bolestivú menštruáciu, ktorú často spôsobuje napätý a stiahnutý krčok maternice. Liečivá sila polodrahokamu napomáha procesom uzdravovania. Na kurze spoločne prejdeme rituálom intuitívneho výberu vajíčka. Je to nádherný iniciačný obrad pre začiatok práce s vajíčkom – každodenným pomocníkom.

Čo je náplňou kurzu Aktivácia lona pomocou joni vajíčka?

Na kurze sa naučíš, ako vajíčko bezpečne používať (vkladať, vyberať, čistiť a starať sa oň), techniky na ovládanie svalov jóni, panvového dna a spodného bruška. Ako pomocou vajíčka kumulovať a rozvádzať energiu z panvy do celého tela tak, aby ti prinášala potešenie a liečila.

Sprostredkujem ti techniky pre zlepšenie kontaktu s jóni, prebudenie pružnosti a jemnosti tkaniva, pre rozpustenie jej strnulosti a necitlivosti. Tiež uvoľnenie napätia či nedostatočnej citlivosti, ktoré napríklad pri milovaní môže brániť dosahovať orgazmus, alebo môže zabraňovať zažívať nám príjemné, intenzívne pocity z intímneho spojenia.

Postupne aktivujeme tri vrstvy svalov – úroveň zvieračov, úroveň strednej vrstvy a najhlbšiu úroveň panvového dna. Naučíme sa tiež aktivovať pravú a ľavú stranu svalov jóni  a striedať ich. Je to výborný predpoklad pre cvičenie rotácie svalov (tzv. squeezing).

Špeciálnu pozornosť budeme venovať relaxačným, uvoľňovacím technikám pre panvové dno a meditáciám pre lono. Rovnako krátkym cvičeniam, ktorých cieľom je prečistiť a ukončiť väzby s predchádzajúcimi partnermi a energeticky “upratať ” v jóni.

Pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine žien. Celý 8-týždňový kurz má rozsah 28 hodín a bonusy – tri vedené aktivácie s yoni vajíčkom: Orgazmická aktivácia, Šťavnatá aktivácia a Hlboké uvoľnenie.

Kurz a joni vajíčko sú vhodné pre ženy každého veku

Na kurz sa môžeš prihlásiť, ak už nejaké jóni vajíčko máš a hľadáš praktické návody a inšpiráciu na cvičenie. Rovnako aj v prípade, že ho ešte nemáš, ale táto téma ťa veľmi oslovuje. Si vítaná, ak chceš zlepšiť kontakt so svojim ženstvom a zážitky pri milovaní. Máš gynekologické problémy, stiahnuté, ochabnuté alebo necitlivé panvové dno. A tiež ak prežívaš náročné obdobie a hľadáš čas pre seba, oporu a bezpečnú skupinu vnímavých žien.

V cene kurzu je zahrnuté jóni vajíčko, ktoré si vyberieš v úvodnom iniciačnom rituáli. Na kurze nepracujeme s nahotou, v uzavretej skupine žien je vytvorené bezpečné prostredie, s rešpektom ku intimite každej ženy.

Najbližšie sa budeš môcť prihlásiť na jarný kurz 2024 (prihláška čoskoro) v Žiline.