Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Mohendžodáro intenzívny 5-dňový kurz

Centrum Rieka Šútovo

INTENZÍVNY 5-DŇOVÝ KURZ TANTRICKEJ JOGY PRE ŽENY. Starodávny systém cvičení a meditácií ti upevní zdravie, obnoví životnú silu a rozvinie ženskú dušu. Ak nemáš možnosť absolvovať dochádzkový kurz v Žiline, tak práve pre teba je vhodná takáto forma predĺženého víkendu.

Meditácia Tanec Bohyne | Ženské kruhy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Vo štvrtok 14. 4. sa na otvorenom ženskom kruhu odovzdáme hudbe a pohybu. Tanečná meditácia nám krásne prepojí naše tri ženské pozitívne polarity - lono, srdce a tretie oko.

Povedz ÁNO svojim darom a talentom | Tanečný ženský kruh

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

V stredu 18. mája sa budeme oceňovať za to, aké sme so všetkými svojimi darmi, talentmi, so všetkými strachmi aj obavami. Pretože až keď prijmeme všetky svoje stránky, až vtedy vstúpime do svojej sily. Skrz intuitívny tanec roztočíme energiu svojho tvorstva a budeme manifestovať svoju dokonalosť "Toto som ja a toto sú moje dary."

Aktivácia lona pomocou jóni vajíčka | Kurz pre ženy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Pozývam ťa na 6-týždňový kurz zameraný na panvové dno a taoistické joni vajíčko. Sprostredkujem ti techniky pre zlepšenie kontaktu s jóni, prebudenie pružnosti a jemnosti tkaniva, pre rozpustenie jej strnulosti a necitlivosti. Počas kurzu zažiješ aj tri vedené aktivácie s vajíčkom: Orgazmická aktivácia, Šťavnatá aktivácia a Hlboké uvoľnenie.

Kakaový rituál | Otvorené ženské kruhy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Prijmi moje pozvanie do bezpečného priestoru, v ktorom sa naladíš na svoje srdce prostredníctvom kakaovej ceremónie, tanca, hudby a meditácie! Spoločne nadviažeme kontakt s kakaom, ktoré nám pomôže otvoriť hĺbky našich sŕdc. Otvoríme všetky zmysly a senzualitu tela v tanci, ktorý sa vyznačuje jemnými tónmi, vôňami esenciálnych olejov a dychom. S pomocou kakaa, svojho srdca a lona uvoľníme nahromadené, alebo integrujeme potlačené emócie a stres, ktoré nám bránia prežívať plnú vitalitu nášho života.