Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Aktivácia lona pomocou jóni vajíčka | Kurz pre ženy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Pozývam ťa na 6-týždňový kurz zameraný na panvové dno a taoistické joni vajíčko. Sprostredkujem ti techniky pre zlepšenie kontaktu s jóni, prebudenie pružnosti a jemnosti tkaniva, pre rozpustenie jej strnulosti a necitlivosti. Počas kurzu zažiješ aj tri vedené aktivácie s vajíčkom: Orgazmická aktivácia, Šťavnatá aktivácia a Hlboké uvoľnenie.

Kakaový rituál | Otvorené ženské kruhy

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina

Prijmi moje pozvanie do bezpečného priestoru, v ktorom sa naladíš na svoje srdce prostredníctvom kakaovej ceremónie, tanca, hudby a meditácie! Spoločne nadviažeme kontakt s kakaom, ktoré nám pomôže otvoriť hĺbky našich sŕdc. Otvoríme všetky zmysly a senzualitu tela v tanci, ktorý sa vyznačuje jemnými tónmi, vôňami esenciálnych olejov a dychom. S pomocou kakaa, svojho srdca a lona uvoľníme nahromadené, alebo integrujeme potlačené emócie a stres, ktoré nám bránia prežívať plnú vitalitu nášho života.

Otvorenie srdca | Ženský retreat pre 4. čakru

Centrum Rieka Šútovo

Na júlovom retreate Otvorenie srdca spoločne vstúpime do vibrácii najdôležitejšieho ženského centra - Srdca. Tu sa začína cesta sebarozvoja!

Sebaláska – letný transformačný retreat pre ženy

Centrum Rieka Šútovo

Otvor svoje srdce, vstúp do svojho tela a vyživ svoju dušu! Sebaláskový ženský retreat ponúka priestor pre bezpodmienečnú lásku, ktorá vzniká, keď sa ženy spoja. Prostredníctvom tantrických, taoistických, šamanských techník a transformačných rituálov preskúmame rôzne aspekty svojej ženskosti. Zažijeme uzdravenie, oslobodenie a posilnenie.

Spirituálne prebudenie | Ženský retreat pre 6. čakru

Centrum Rieka Šútovo

Na septembrovom retreate sa spoločne otvoríme schopnosti, s ktorou sa rodíme. Vrátime sa na miesto vysokej intuície, na miesto našich duchovných darov. Získame hlbokú dôveru vo vlastnú intuíciu a múdrosť. Prebudíme svoj prirodzený dar jasnozrivosti a prostredníctvom svojich zmyslov naplno vstúpime do Tu a Teraz.