Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Loading Events

« All Events

Múdrosť lona – Cesta ženy | Retreat na podporu 2. čakry

2025-02-06 |19:00 - 2025-02-09 |14:00 CET

450€
Múdrosť lona - Cesta ženy | Tantra retreat na podporu 2. čakry

MÚDROSŤ LONA

Ženské lono je zdrojom života, lásky, potešenia, radosti, zdrojom tvorivej životnej energie.

V lone, sakrálnej čakre, sídli emocionálny svet ženy. Základom jej prežívania sú emócie. Do akej miery dokáže žena nechať svoje emócie plynúť a uvoľniť sa v tomto prirodzenom toku, do takej miery sa môže naplno odovzdať svojej intimite. Ženské emócie bývajú nepochopené, obávané, tabuizované… A tak sa ich ženy učia potláčať. Nie je možné nepociťovať negatívne emócie a cítiť len tie pozitívne. Je možné buď cítiť, cítiť málo alebo necítiť.

A keď sa žena rozhodne necítiť, stáva sa mŕtvou. Pretože cítenie, senzitivita a emócie sú jej podstatou. Z času na čas sa však všetky tie nahromadené emócie aj tak uvoľnia nekontrolovaným výbuchom, hystériou, drámou… Toto uvoľňovanie je neriadený proces, ktorý môže poškodiť vzťahy a život.

Na retreate Múdrosť lona budeme pracovať s oblasťou podbruška, odkiaľ sa otvoríme emočnému plynutiu. Preskúmame túto oblasť ako portál zrodenia a smrti, odhalíme poklady, ktoré sú uchované v našom lone a ktoré nás spájajú s kolobehom života. Cez hlboké prijatie svojej sexuality sa naučíme plynúť a otvoriť sa zmene a transformácii. Uvoľníme toxickú emocionálnu záťaž, prepíšeme všetky koncepty mysle o sexualite, oslobodíme sa od pocitov viny a hanby a vrátime sa k našej zmyselnosti, vášni a plodnej extatickej sile ženského Ja. Svoju emocionalitu prijmeme ako dar. Ako barometer, ktorý nás upozorňuje, keď je v našom živote niečo v nerovnováhe.

Štyri dni pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine rovnako naladených žien.

 

Rezervuj si svoje miesto už dnes!

 

 Trilógia Mystérium Ženy - Múdrosť lona

“Prúdi vo mne neuveriteľná energia. Každou mojou bunkou. Cítim to v rukách, na chrbte, na hlave, vo vnútri tela… Jednoducho všade. Tento retreat bol jeden z najsilnejších. Neviem to ani popísať. Len jedno slovo mám – ENERGIA. Ktorá mnou lomcuje, je silná, nádherná, žiarivá. Viem, že si chcem tento stav udržať a som odhodlaná na sebe pracovať. Netuším, či to zvládnem, či to ustojím v mužskom svete, ale mám obrovskú chuť ísť za volaním svojho vnútra. Veľké ďakujem, som vďačná za tvoju prácu, za teba, za tvoje vedenie počas techník, tvoju ženskosť a krásu, ktorú vyžaruješ. Ďakujem za tantru.” Zuzka, 44 r.  

Cena za tantra retreat Múdrosť lona je 450 € a je v nej zahrnuté:
 • ubytovanie na 3 noci
 • plná penzia na vegetariánsky štýl (štvrtok večera až nedeľa obed)
 • pitný režim (čaj, voda)
 • prenájom meditárne, techniky a pomôcok
 • hlboké liečivé zážitky a intenzívna práca na sebe v rozsahu až 30 hodín
 • lektorské vedenie a držanie bezpečného priestoru
Termín 2024
 • Začiatok: štvrtok 6. február 2025 večer o 19h.
 • Ukončenie: nedeľa 9. február 2025 poobede o 14h.

Prihláška a podmienky rezervácie:

 • Cena za tantra retreat MÚDROSŤ LONA je 450 €.
 • Svoje miesto na retreate si rezervuješ nezáväznou prihláškou. Do 3 dní po odoslaní prihlášky dostaneš podklady k platbe podľa vybraného spôsobu úhrady. Po úhrade sa tvoja prihláška stáva záväznou.
 • V prihláške máš možnosť vybrať si spôsob úhrady, ktorý ti vyhovuje:
  1. plná platba 450 €
  2. záloha 150 € + doplatok 300 €
  3. individuálna požiadavka na splátky podľa tvojich možností
 • V prípade tvojej neúčasti, bez zabezpečenia náhrady za seba, bude suma 150 € použitá na storno poplatky.
 • Počet miest je limitovaný na 14 žien.
 • Retreat je vhodný pre všetky ženy, bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.
 • GARANCIA SPOKOJNOSTI – V prípade, že nebudeš po skončení retreatu spokojná s jeho kvalitou, dostaneš 100 % uhradenej sumy lektorného späť!
 • Pred víkendovkou obdržíš podrobné informácie k programu jednotlivých dní, obsahovú náplň ako aj zoznam vecí, čo so sebou.

 

Rezervuj si svoje miesto!

 

Ako ti tantra podporí čakrový systém?

Aktívna, láskavá a pozorná práca s čakrami môže všetky blokády uvoľniť. Tantra ponúka úžasný celostný koncept, metódy a účinné techniky na odblokovanie čakier. Cestu vcítenia a prijatia, akceptovania a následného prepustenia všetkých pocitov, ktoré s týmito blokádami prichádzajú, bez odsudzovania.

Poruchy energetického prúdenia druhej čakry sa môžu prejavovať ako frigidita a impotencia, ale aj ako opak – prílišná sexuálna aktivita a závislosť. Fyzicky sa nerovnováha prejavuje ako obezita (túžba hromadiť, nabaľovať ) alebo anorexia (strach vziať si). Na emocionálnej úrovni sú príznakmi osamelosť, závisť, žiarlivosť a smútok. Keď sa sakrálna čakra aktivuje a prelieči, odmenou je vitálny sexuálny život, nadšenie, tvorivosť a životná sila. Schopnosť s ľahkosťou nadväzovať vzťahy s inými ľuďmi.

Na aktivovanie druhej sakrálnej čakry je účinný tantrický program MÚDROSŤ LONA.

 

Ako prebiehajú tantra retreaty a čo na nich zažiješ?

Transformačné tantra retreaty sú kľúčom k opätovnému spojeniu s tvojím autentickým JA a k vytvoreniu života plného zmyslu, šťastia a hojnosti. Ako Ženy môžeme výrazne zmeniť tento svet. Je veľmi dôležité, aby sme stelesňovali a vyjadrovali svoje ženské kvality, ako sú žiarivosť, láska, liečenie, intuícia, prepojenosť a tvorivosť. Vďaka transformačným retreatom nielenže zlepšíš svoj život a vzťahy, získaš tiež nástroje, ktoré ti pomôžu podporovať a pomáhať iným pozdvihnúť sa vo všetkých oblastiach života.

Poskytnem ti nástroje na prebudenie divokej, autentickej, surovej nefalšovanej ženskej sily, ktorá sídli v priestore tvojho tvorivého lona.  Ak sa cítiš stratená alebo nemáš dostatok odvahy, neboj, nie si sama….

Prvým krokom k vytvoreniu zmysluplného a hodnotného života je urobiť skok. Počas každého retreatu som ti k dispozícii ako mentorka, ktorá ťa ako „pôrodná babica” povedie na ceste k životu, ktorý budeš absolútne milovať! Naučíš sa, ako uviesť svoje zámery a túžby do reality pomocou svojho tela. Spoznáš svoje telo ako nástroj posilnenia aj transformácie. Všetky techniky ktorým sa priučíš, môžeš používať počas celého života, vo všetkých jeho fázach a momentoch. Dodajú ti odvahu vykročiť do sveta so svojím pravým JA a podeliť sa o svoje dary.

Poznatky a poklady z každej víkendovky ťa budú podporovať navždy na tvojej ceste vpred. Vpred k životu v hojnosti, kráse a láske. Láske k sebe samej a k svetu okolo teba. Pomôžu ti nájsť silu ukázať svoju zraniteľnosť a začať žiť život s cieľom.

Bude mi cťou byť tvojou sprievodkyňou na ceste tvojej transformácie.

Barbora Sihelská, lektorka tantry

 

****
Zmena programu je vyhradená. Múdrosť lona 2025-02-06

5/5 - (4 votes)

Details

Start:
2025-02-06 |19:00 CET
End:
2025-02-09 |14:00 CET
Cost:
450€
Event Category:

Organizer

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Phone
0918 463 368
Email
barbora@mysteriumzeny.sk

Venue

VilaBela
Banská Belá č. 188
Banská Belá, 966 15 Slovenská republika
View Venue Website