Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Mahámudra meditácia | Ženské mesačné kruhy

2022-07-13 |17:00 - 20:00 CEST

Mahámudra meditácia | Ženské mesačné kruhy

Streda 13. júl 2022, spln: MAHÁMUDRA MEDITÁCIA

Pozývam ťa na júlový spln do kruhu žien zakúsiť Mahámudru – spojenie prázdnoty, blaženosti a božskej energie. Mahámudra alebo „veľké gesto“ je tantrický termín označujúci najvyšší možný stav vedomia. Táto meditácia od Osho je založená na teórii, že ak neprijímame dostatok lásky, nemôžeme ju sami dávať. Je považovaná za najhlbšiu a najpriamejšiu cestu k prebudeniu. Môžeš v nej zažiť umenie nechať ísť a úplne sa rozplynúť v existencii.

Teším sa na teba, prihlás sa už dnes a rezervuj si svoje miesto v kruhu!

Baška Sihelská

****

Čo sú to ženské kruhy?

Ženský kruh je časopriestor pre uvoľnenie, sebapoznávanie a zdieľanie s inými ženami v bezpečnom prostredí. Je to chrám našej ženskosti. V ženskom kruhu otrasieš zo seba stres a nápor každodenného života. Dopraješ si čas na hlboké spojenie so svojím telom, srdcom a dušou. Nájdeš v sebe vnútorný pokoj. Naučíš sa počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu. Dostaneš príležitosť na objavovanie, svoj rast a sebavyjadrenie. Staneš sa tvorkyňou svojho vlastného šťastia a zažiješ neopísateľnú pozitívnu silu skupiny pozorných a uvoľnených žien!

Ženské kruhy bol pre mňa úplný výstup z komfortnej zóny. Aj keď som bola v strese, že ako to bude celé prebiehať, čo sa tam bude diať, postupne sa otvoriť pred ostatnými ženami a k tomu tancovať, potom mi to už šlo tak prirodzenejšie a mohla som po dlhej dobe vypnúť myseľ a len tak si dopriať čas pre seba. Dokázala si tu vytvoriť bezpečné a dôverné prostredie pre zdieľania, prijatie a vládla tu veľmi krásna energia, bolo to výživné a podporné.

Ďakujem, že si nás povzbudzovala ísť do akcie cez rôzne techniky, nebáť sa prejaviť a celým týmto procesom si nás s citom previedla. Boli to pre mňa veľmi obohacujúce a liečivé zážitky. Marcelka

Čo ti môže priniesť stretnutie v skupine žien?

 • cítiť sa ľahšia a slobodnejšia
 • stať sa autentickejšou
 • prežívať prepojenie
 • cítiť sa posilnená a vyživená zvnútra
 • rozvíjať sebalásku
 • pocítiť svoj ženský potenciál
 • objavovať nové stránky svojho ženstva
 • prežívať ženskú spiritualitu
 • prežívať sesterské vzťahy
 • znovu nájsť svoju silu
 • vstúpiť do prúdu tvorenia svojho života

Čo ťa na ženskom kruhu čaká, aké rôzne techniky zažiješ?

*AKTÍVNE MEDITÁCIE * POHYB A TANEC * VEDOMÁ PRÁCA S TELOM * LÁSKAVÝ, POZORNÝ DOTYK * MASÁŽE * ZDIEĽANIA * RITUÁLY UCTENIA VÝZNAMNÝCH PRECHODOV V ŽIVOTE ŽENY * SMIECH * LIEČIVÉ SLZY * VEDENÉ MEDITÁCIE A VIZUALIZÁCIE * UVOĽŇOVACIE DYCHOVÉ TECHNIKY * PRÁCA S KOREŇMI A RODOVOU LÍNIOU * ČISTENIE LONA A PODPORA ZDRAVEJ SEXUALITY * BEZPODMIENEČNÉ PRIJATIE *

Prečo sú pre nás ženské skupiny dôležité?

Súdržnosť je dôležitá ženská kvalita. A práve tu si aj my ženy spôsobujeme navzájom veľa bolesti. Nikto nás totiž neučil, ako byť v láske s inými ženami, nikto nás neviedol k vytváraniu spoločného zázemia. Ženský kolektív často vnímame ako konkurenčné prostredie, v ktorom vládne rivalita, súperenie, ohováranie.
Je načase to zmeniť. Je načase vojsť do posvätného červeného stanu, tak ako to po tisícročia robili ženy na celom svete. Aby sme si odovzdávali múdrosť, učili sa o svojej sile, o posvätnosti svojho tela a jeho cykloch, aby sme sa rozmaznávali a hýčkali. Je načase získať nové pozitívne skúsenosti zo ženského stretnutia. Vedomie toho, že sme druhými ženami videné, chápané, prijaté a podporované, je hlboko liečivé.

Spoločne vytvárame priestor pre dôveru, bezpečie a slobodu. Na ženských kruhoch si vždy vítaná, presne taká, ako práve prichádzaš 😚

* Mahámudra meditácia – prihláška na ženský kruh *

Details

Date:
2022-07-13
Time:
17:00 - 20:00 CEST
Event Category:
Website:
https://bit.ly/ZenskeKruhy2022

Organizer

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Phone
0918 463 368
Email
barbora@mysteriumzeny.sk

Venue

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov
Na Šefranici 22, Žilina 010 01 Slovenská republika
View Venue Website