Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Jarná výzva 2023 | Ranné meditácie a Biodynamika

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov Na Šefranici 22, Žilina, Slovenská republika

Spolu so slnkom vstávam a ešte nalačno skáčem do rannej akcie! Pridaj sa do Jarnej meditačnej výzvy na nabudenie a ideálny štart do nového dňa. Prepojme a podporme sa navzájom raz týždenne v kruhu žien.

45€ – 70€

Mohendžodáro | kurz umenia tantra jogy

Yoga Studio KNM ulica SNP (oproti žel. stanici), Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika

Urob za 10 týždňov zmenu vo svojom živote, od ktorého čakáš viac! Prevezmi zaň zodpovednosť aj bez teoretických poučiek a návodov. Staň sa vnútorne prebudenou a naplnenou ženou vďaka holistickému tantrickému prístupu a hlbokému prežitku. Prihlás sa na sebarozvojový kurz s dôrazom na ženstvo a začni zmenu priamo od seba!

369€

Hara + Srdce = Sebaláska | Tantra retreat pre ženy

VilaBela Banská Belá č. 188, Banská Belá, Slovenská republika

Otvor svoje srdce, vstúp do svojho tela a vyživ svoju dušu! "Mnoho žien vníma sebalásku ako nejaký obal. Až na retreate som si uvedomila hĺbku vnímania lásky ženy k sebe a jej silné posolstvo. Pochopila som, kde je moje bezpečie a ako toto bezpečie očistiť, aby mohla láska, sebaláska stúpať k srdcu." Gabika, 48 r.

450€

Múdrosť lona – Cesta ženy | Retreat na podporu 2. čakry

Lovinka Cinobaňa 350, Cinobaňa, Slovenská republika

Na výživnom ženskom retreate budeme pracovať s oblasťou podbruška, odkiaľ sa otvoríme emočnému plynutiu. Cez hlboké prijatie svojej sexuality sa naučíme plynúť a otvoriť sa zmene a transformácii. Uvoľníme toxickú emocionálnu záťaž, prepíšeme všetky koncepty mysle o sexualite, oslobodíme sa od pocitov viny a hanby a vrátime sa k našej zmyselnosti, vášni a plodnej extatickej sile ženského Ja.

399€