Nasleduj svoje volanie a vyber si z aktuálnych podujatí, ktoré mám pre teba:

Loading Events

« All Events

 • This event has passed.

Atíšova meditácia srdca

2022-03-17 |17:00 - 20:00 CET

17. marec, spln: ATÍŠOVA MEDITÁCIA SRDCA ❤

Pozývam ťa, milá žena, na marcový kruh, v ktorom otvoríme PRIESTOR PRE LÁSKU, MIER A SÚCITENIE. Atíšova meditácia srdca je skratkou k duchovnému prebudeniu. Môže radikálne zmeniť spôsob tvojho života a tvoje vzťahy s ľuďmi… a podporiť tvoju schopnosť súcitenia s ostatnými.
Tibetský majster a mystik Atíša zasvätil svoj život štúdiu, ako navyšovať kapacitu srdca. Vypracoval mnoho meditačných techník na rozptýlenie utrpenia ľudských bytostí. Povedal „Začnite súcitom“ a použil metódu, pri ktorej nadychujeme utrpenie všetkých ľudí na celom svete. „Všetku temnotu, všetko negatívne, peklo celého sveta potom precíťte srdcom“.
Tak vznikla Atišova meditácia srdca.
𝗣𝗥𝗘𝗠𝗘𝗡𝗔 𝗣𝗥𝗘𝗕𝗜𝗘𝗛𝗔 𝗩 𝗢𝗛𝗡𝗜 𝗦𝗥𝗗𝗖𝗔 🔥 ❤ Srdce má jedinečnú schopnosť svojím ohňom premeniť každú bolesť, strach a utrpenie na lásku!
Ak sa na tento proces vedome zameriame, môžeme podporiť a posilniť túto prirodzenosť srdca. Srdce chce prirodzene plniť svoju funkciu lásky. Duchovne prebudení majstri – Budha, Ježiš Kristus, Osho neustále stelesňovali túto techniku. Prijímali utrpenie jednotlivcov a sveta a rozdávali jednotlivcom a svetu lásku.

Ženský kruh je časopriestor pre uvoľnenie, sebapoznávanie a zdieľanie s inými ženami v bezpečnom prostredí. Je to chrám našej ženskosti. V ženskom kruhu otrasieš zo seba stres a nápor každodenného života. Dopraješ si čas na hlboké spojenie so svojím telom, srdcom a dušou. Nájdeš v sebe vnútorný pokoj. Naučíš sa počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu. Dostaneš príležitosť na objavovanie, svoj rast a sebavyjadrenie. Staneš sa tvorkyňou svojho vlastného šťastia a zažiješ neopísateľnú pozitívnu silu skupiny pozorných a uvoľnených žien!
Čo ťa na ženskom kruhu čaká?
*AKTÍVNE MEDITÁCIE * POHYB A TANEC * VEDOMÁ PRÁCA S TELOM * LÁSKAVÝ, POZORNÝ DOTYK * MASÁŽE * ZDIEĽANIA * RITUÁLY UCTENIA VÝZNAMNÝCH PRECHODOV V ŽIVOTE ŽENY * SMIECH * LIEČIVÉ SLZY * VEDENÉ MEDITÁCIE A VIZUALIZÁCIE * UVOĽŇOVACIE DYCHOVÉ TECHNIKY * PRÁCA S KOREŇMI A RODOVOU LÍNIOU * ČISTENIE LONA A PODPORA ZDRAVEJ SEXUALITY *
Čo ti môže priniesť stretnutie v skupine žien?
 • cítiť sa ľahšia a slobodnejšia
 • stať sa autentickejšou
 • prežívať prepojenie
 • cítiť sa posilnená a vyživená zvnútra
 • rozvíjať sebalásku
 • pocítiť svoj ženský potenciál
 • objavovať nové stránky svojho ženstva
 • prežívať ženskú spiritualitu
 • prežívať sesterské vzťahy
 • znovu nájsť svoju silu
 • vstúpiť do prúdu tvorenia svojho života
Prečo sú pre nás ženské skupiny dôležité?
Súdržnosť je dôležitá ženská kvalita. A práve tu si aj my ženy spôsobujeme navzájom veľa bolesti. Nikto nás totiž neučil, ako byť v láske s inými ženami, nikto nás neviedol k vytváraniu spoločného zázemia. Ženský kolektív často vnímame ako konkurenčné prostredie, v ktorom vládne rivalita, súperenie, ohováranie.
Je načase to zmeniť. Je načase vojsť do posvätného červeného stanu, tak ako to po tisícročia robili ženy na celom svete. Aby sme si odovzdávali múdrosť, učili sa o svojej sile, o posvätnosti svojho tela a jeho cykloch, aby sme sa rozmaznávali a hýčkali. Je načase získať nové pozitívne skúsenosti zo ženského stretnutia. Vedomie toho, že sme druhými ženami videné, chápané, prijaté a podporované, je hlboko liečivé.
Spoločne vytvárame priestor pre dôveru, bezpečie a slobodu. Si vítaná, presne taká, ako práve prichádzaš 😊

* Prihláška *

Details

Date:
2022-03-17
Time:
17:00 - 20:00 CET
Event Category:
Website:
https://bit.ly/ZenskeKruhy2022

Organizer

Mystérium Ženy – Tantra Joga
Phone
0918 463 368
Email
barbora@mysteriumzeny.sk

Venue

Centrum osobnostného rozvoja Svojdomov
Na Šefranici 22, Žilina 010 01 Slovenská republika
View Venue Website