Cesta ženy – cyklus retreatov

Spojenie intuície, srdca a sexuálneho centra u ženy je dôležité pre celistvosť a životnú rovnováhu. Trilógia Cesta ženy je hlbokou osobnou cestou pre všetky z nás, bez ohľadu na vek a na to, kde na svojej ceste sa práve nachádzame. Ide o komplexný kurz do tantrickej praxe pre ženy navrhnutý tak, aby demystifikoval tantru, hlboko nás spojil s telom, so ženskou energiou a s posvätným v sebe!

 Víkendovky môžeš absolvovať jednotlivo podľa vybranej témy alebo postupne ako celú trilógiu Cesta ženy.

Retreaty sú vhodné pre všetky ženy bez ohľadu na vek, skúseností a životnú etapu, kde sa zrovna nachádzajú.

Cestu ženy tvoria 3 prepojené, ale zároveň nezávislé retreaty – každý z nich sa otvára iba 1x ročne.

Cesta ženy ti naplno odhalí tvoj ženský potenciál

Ženská spokojnosť pramení zo spojenia troch ženských centier – Lono, Srdce, Tretie oko. Keď sú aktívne a integrované, žena sa cíti naplnená aj sexuálne.

Druhá čakra (emocionálny tok, zrod a smrť) –  Štvrtá čakra (láska, oddanosť, súcit) – Šiesta čakra (intuícia a jasnozrivosť)

Cesta ženy ponúka v prvom rade zážitkové techniky a dôležité informácie o emocionálnom, fyzickom aj psychickom zdraví. Súčasťou sú zážitkové cvičenia a techniky na liečenie vnútorného dieťaťa, spontánny tanec, masáže, katarzné techniky a meditácie na osobnú transformáciu. Počas víkendoviek doslova prepíšeš svoj „scenár“ a predstavy o sexualite, kráse a spiritualite. A zakoreníš sa vo svojej ženskej energii.

Prebudenie intuície

24. – 27. október 2024

Trilógia Mystérium ženy - Spirituálne prebudenie

Múdrosť lona

15. – 18. február 2024

Trilógia Mystérium Ženy - Múdrosť lona

Otvorenie srdca

6. – 9. jún 2024

Otvorenie srdca | Mystérium Ženy

CESTA ŽENY

Prebudenie intuície | 6. čakra

24. – 27. október 2024

Získaj dôveru vo vlastnú intuíciu! Intuícia nám pomáha robiť správne rozhodnutia, chráni nás pred nebezpečenstvom, pomáha nám liečiť sa, keď to potrebujeme. V neposlednom rade je mostom k našej duši a k schopnosti žiť život v láske, pokoji, harmónii, súcite a predovšetkým v radosti. Spolu s intuíciou sa prebúdza schopnosť vibrovať na vyššej frekvencii, byť súcitným človekom, vidieť život z nadhľadu a milovať ho so všetkým, čo prináša.

V mužsky orientovanej spoločnosti sa však ženy naučili nedôverovať svojej intuícii a nevenovať jej pozornosť. V takomto prostredí sa nerozvinula, je skrytá pod náporom každodenných starostí alebo je využitá len jej časť.

My všetky sme nositeľkami daru intuície. Každá žena sa rodí s týmto darom, je to zámer prírody. Ženy potrebujú dar intuície predovšetkým na to, aby vycítili potreby dieťaťa, ktoré ešte nehovorí. Na septembrovom retreate sa spoločne otvoríme schopnosti, s ktorou sa rodíme. Vrátime sa na miesto vysokej intuície, na miesto našich duchovných darov. Získame hlbokú dôveru vo vlastnú intuíciu a múdrosť.

Pochopíme, ako sa pohybuje kultivovaná sexualita z nižších centier smerom sem – do miesta, kde sa dá pozdvihnúť na spirituálne schopnosti. Prebudíme svoj prirodzený dar jasnozrivosti a prostredníctvom svojich zmyslov naplno vstúpime do Tu a Teraz.

CESTA ŽENY

Múdrosť lona | 2. čakra

15. – 18. február 2024

Ženské lono je zdrojom života, lásky, potešenia, radosti, zdrojom tvorivej životnej energie.

V lone sídli emocionálny svet ženy. Základom jej prežívania sú emócie. Do akej miery dokáže žena nechať svoje emócie plynúť a uvoľniť sa v tomto prirodzenom toku, do takej miery sa môže naplno odovzdať svojej intimite. Ženské emócie bývajú nepochopené, obávané, tabuizované… A tak sa ich ženy učia potláčať. Nie je možné nepociťovať negatívne emócie a cítiť len tie pozitívne. Je možné buď cítiť, cítiť málo alebo necítiť. A keď sa žena rozhodne necítiť, stáva sa mŕtvou. Pretože cítenie, senzitivita a emócie sú jej podstatou. Z času na čas sa však všetky tie nahromadené emócie aj tak uvoľnia nekontrolovaným výbuchom, hystériou, drámou… Toto uvoľňovanie je neriadený proces, ktorý môže poškodiť vzťahy a život.

Na tomto retreate budeme pracovať s oblasťou podbruška, odkiaľ sa otvoríme emočnému plynutiu. Preskúmame túto oblasť ako portál zrodenia a smrti, odhalíme poklady, ktoré sú uchované v našom lone a ktoré nás spájajú s kolobehom života. Cez hlboké prijatie svojej sexuality sa naučíme plynúť a otvoriť sa zmene a transformácii.

Uvoľníme toxickú emocionálnu záťaž, prepíšeme všetky koncepty mysle o sexualite, oslobodíme sa od pocitov viny a hanby a vrátime sa k našej zmyselnosti, vášni a plodnej extatickej sile ženského Ja. Svoju emocionalitu prijmeme ako dar. Ako barometer, ktorý nás upozorňuje, keď je v našom živote niečo v nerovnováhe.

CESTA ŽENY

Otvorenie srdca | 4. čakra

6. – 9. jún 2024

To, ako sa ako ženy cítime, ovplyvňuje našu spokojnosť vo vzťahoch a v celom živote. Keď sa uvoľníme do našej vrodenej prirodzenej podstaty lásky a súcitu, objavíme obrovský, neustále plynúci zdroj ženskej sily, krásy a životaschopnosti.

Srdce je najdôležitejším ženským centrom na duchovnej ceste. Cesta ženy sa začína tu. Žena sa otvára vo svojom srdcovom centre po vrstvách. Najskôr sa otvára samej sebe. Prijíma samú seba a lieči svoje rany. Potom je pripravená otvoriť sa láske ku svojim blízkym, tvoriť láskavé vzťahy vo svojom sociálnom okruhu. Na tretej úrovni žena cíti a prijíma lásku od všetkých a rovnako  vysiela lásku ku všetkým. Je v bezpodmienečnej láske k životu. Opačne to nefunguje.

Každá z nás je citlivá na svoj vzhľad, pretože to hlboko súvisí s našou identitou a pocitom vlastnej hodnoty ako ženy. Keď sa máme radi, inšpiruje nás to k starostlivosti o telo a odráža sa to v našej vonkajšej kráse. Na tomto retreate spoločne vstúpime do vibrácií nášho srdca. Brána srdca je našou hlavnou bránou, z ktorej sa rodí pravá ženskosť. Spoločne budeme rozvíjať schopnosť vnímať svoju krásu a lásku k sebe samým. Budeme uctievať a hýčkať svoje fyzické telo.

Téma: Otvorenie srdca | 4. čakra
Termín: štvrtok 9. – nedeľa 12. máj 2024
Lektorka: Barbora Sihelská

Cena: 399 €
>>VIAC INFO <<

Vyber si tému retreatu, kde začne tvoja cesta ženy!

Cyklus Cesta ženy predstavuje efektívny koncept troch retreatov, zameraných na vlastnú transformáciu a sebarozvoj. Je výnimočný svojou hĺbkou, účinnými technikami z oblasti tantry a meditácií, pod vedením lektorky Barbory Sihelskej.

Každý retreat prebieha ako ucelená víkendovka, nezávisle od ďalších tém. Víkendovku môžeš absolvovať podľa témy, ktorá ťa zavolá, alebo postupne ako celý cyklus. Môžeš ich aj opakovať alebo sa na niektorú tému prihlásiť ďalšie roky. Uchopenie každej z tém ide do hĺbky a otvára nové obzory. Počas každého retreatu ideme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine žien. Pracujeme jemne aj s nahotou, zároveň však s rešpektom ku hraniciam každej ženy. Nie sú potrebné žiadne predchádzajúce skúseností s energetickou prácou. Každý retreat/téma sa otvára iba 1 krát ročne.

Počas každého retreatu získaš:

  • viac ako 30 hodín intenzívnej práce na sebarozvoji
  • ubytovanie vo Vila Bela
  • plnú penziu formou kvalitnej vegetariánskej stravy
  • pracovné materiály, pomôcky, poznámky
  • návody a odporúčania pre domácu integráciu
  • lektorské vedenie a držanie bezpečného priestoru

“Barbora Sihelská 😍❤️ Si úžasná žena. Ďakujem, že si ma sprevádzala na trilógii Cesta ženy (trilógia prepojenia intuície , srdca a lona ) patrí ti moje veľké ďakujem zo ❤️srdca ❤️ vďaka tejto ceste som prešla veľkou premenou … po prvom retreate “Intuície” som našla silu skoncovať s najväčším démonom v mojom živote – fajčenie … po 22 rokoch 😍 preliečila som veľa mojich zranení, strachov a nefunkčných vzorcov … našla v sebe spontánnosť, odvahu a radosť zo života … upravili sa mi vzťahy s blízkymi, rodinou a hlavne s mojou dcérou 🥰 objavila som kúzlo samoty a vystúpila z role obete osamelosti, pustila kontrolu nad životom a nechala sa viac unášať v prítomnom okamihu 🥰  …

začala som šoférovať bez úzkosti na nové miesta, za čo som veľmi vďačná … našla ľahkosť bytia a nadhľad v živote … bolo to to najsilnejšie čo som zažila … vďaka technikám, ktoré som sa tam naučila si viem pomôcť v rôznych ťažkých okamihoch a situáciách. Som vďačná za ženy, ktoré boli súčasťou tejto cesty pretože medzi nami vznikali nádherné priateľstvá … toľko lásky, opory, smiechu, zážitkov a súcitu sme si odovzdali a vytvorili bezpečný priestor, do ktorého sa rada vraciam ❤️ verím že odvážnych žien bude pribúdať a ja prajem každej zažiť túto láskyplnú transformačnú jazdu …”
Maťka, 38r.

Objav svoju Shakti
Barbora Sihelská 😍❤️ Si úžasná žena. Ďakujem, že si ma sprevádzala na trilógii Cesta ženy (trilógia prepojenia intuície , srdca a lona ) patrí ti moje veľké ďakujem zo ❤️srdca ❤️ vďaka tejto ceste som prešla veľkou premenou … po prvom retreate “Intuície” som našla silu skoncovať s najväčším démonom v mojom živote – fajčenie … po 22 rokoch 😍

preliečila som veľa mojich zranení, strachov a nefunkčných vzorcov … našla v sebe spontánnosť, odvahu a radosť zo života … upravili sa mi vzťahy s blízkymi, rodinou a hlavne s mojou dcérou 🥰 objavila som kúzlo samoty a vystúpila z role obete osamelosti, pustila kontrolu nad životom a nechala sa viac unášať v prítomnom okamihu 🥰  …

kkkkkk

Barbora Sihelská 😍❤️ Si úžasná žena. Ďakujem, že si ma sprevádzala na trilógii Cesta ženy (trilógia prepojenia intuície , srdca a lona ) patrí ti moje veľké ďakujem zo ❤️srdca ❤️ vďaka tejto ceste som prešla veľkou premenou … po prvom retreate “Intuície” som našla silu skoncovať s najväčším démonom v mojom živote – fajčenie … po 22 rokoch 😍

ll

preliečila som veľa mojich zranení, strachov a nefunkčných vzorcov … našla v sebe spontánnosť, odvahu a radosť zo života … upravili sa mi vzťahy s blízkymi, rodinou a hlavne s mojou dcérou 🥰 objavila som kúzlo samoty a vystúpila z role obete osamelosti, pustila kontrolu nad životom a nechala sa viac unášať v prítomnom okamihu 🥰  …

om