Aktivácia lona pomocou jóni vajíčka – kurz pre ženy

Pozývam ťa na 6-týždňový kurz zameraný na panvové dno a taoistické joni vajíčko. Chcem ťa motivovať k tomu, aby sa vajíčko stalo naozajstným pomocníkom v  každodennom živote a sprostredkovať ti techniky pre zlepšenie kontaktu so svojou jóni a lonom.

Jóni vajíčko už tisícročia slúži ženám na upevňovanie zdravia a krásy a zlepšenie kontaktu so svojim ženstvom.

Na kurze sa naučíš, ako vajíčko bezpečne používať a techniky na posilnenie svalov jóni aj panvového dna.

Ako pomocou vajíčka kumulovať a rozvádzať kundalíni energiu tak, aby ti prinášala potešenie a liečila.

Čo je jóni vajíčko a ako ti pomôže?

Jóni vajíčko je polodrahokam, ručne opracovaný do tvaru vajca. Jeho povrch býva krásne hladký, aby mohlo ľahko vkĺznuť do jóni. Tento liečivy kameň má svoje korene až v starovekej Číne, kedy ho ženy z cisárskeho dvora používali k upevňovaniu zdravia a krásy.

Keď začneš energetické vajíčko používať, tvoja jóni sa bude liečiť, zmizne precitlivenosť a bolesť. Posilníš a vzpružíš panvové dno a svaly jóni, obnovíš citlivosť a zvýšiš schopnosť prežívať potešenie pri milovaní. Vajíčko tiež lieči bolestivú menštruáciu, ktorú často spôsobuje napätý a stiahnutý krčok maternice. Liečivá sila polodrahokamu napomáha procesom uzdravovania.

Čo je náplňou kurzu Aktivácia lona pomocou jóni vajíčka?

Na kurze sa pod mojim odborným vedením naučíš, ako vajíčko bezpečne používať (vkladať, vyberať, čistiť a starať sa oň), techniky na ovládanie svalov jóni, panvového dna a spodného bruška. Ako pomocou vajíčka kumulovať a rozvádzať energiu z panvy do celého tela tak, aby ti prinášala potešenie a liečila.

Sprostredkujem ti techniky pre zlepšenie kontaktu s jóni, prebudenie pružnosti a jemnosti tkaniva, pre rozpustenie jej strnulosti a necitlivosti. Tiež uvoľnenie napätia či nedostatočnej citlivosti, ktoré napríklad pri milovaní môže brániť dosahovať orgazmus, alebo môže zabraňovať zažívať nám príjemné, intenzívne pocity z intímneho spojenia.

Postupne aktivujeme tri vrstvy svalov – úroveň zvieračov, úroveň strednej vrstvy a najhlbšiu úroveň panvového dna. Naučíme sa tiež aktivovať pravú a ľavú stranu svalov jóni  a striedať ich. Je to výborný predpoklad pre cvičenie rotácie svalov (tzv. squeezing).

Špeciálnu pozornosť budeme venovať relaxačným, uvoľňovacím technikám pre panvové dno a meditáciám pre lono. Rovnako krátkym cvičeniam, ktorých cieľom je prečistiť a ukončiť väzby s predchádzajúcimi partnermi a energeticky “upratať ” v jóni.

Pôjdeme spoločne, bezpečne, v uzavretej skupine žien. Celý 6-týždňový kurz má rozsah 21 hodín a bonusy – tri vedené aktivácie s yoni vajíčkom: Orgazmická aktivácia, Šťavnatá aktivácia a Hlboké uvoľnenie.

Kurz o jóni vajíčku je vhodný pre ženy každého veku

Na kurz sa môžeš prihlásiť, ak už nejaké jóni vajíčko máš a hľadáš praktické návody a inšpiráciu na cvičenie. Rovnako aj v prípade, že ho ešte nemáš, ale táto téma ťa veľmi oslovuje. Si vítaná, ak chceš zlepšiť kontakt so svojim ženstvom a zážitky pri milovaní. Máš gynekologické problémy, stiahnuté, ochabnuté alebo necitlivé panvové dno. A tiež ak prežívaš náročné obdobie a hľadáš čas pre seba, oporu a bezpečnú skupinu vnímavých žien.

V cene kurzu nie je zahrnuté samotné jóni vajíčko, pracuješ so svojim vlastným, ktoré už máš alebo si v priebehu kurzu dokúpiš. Odporúčam v Žiline predajňu Krystalia alebo e-shop Žena v žene. Na kurze nepracujeme s nahotou, v uzavretej skupine žien je vytvorené bezpečné prostredie, s rešpektom ku intimite každej ženy.

Najbližšie sa budeš môcť prihlásiť na kurz v zime 2022 (prihláška čoskoro). Ak preferuješ víkendovú formu, môžeš sa s jóni vajíčkom zoznámiť už na októbrovom retreate v Zaježovej.